środa, 25 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Magda Gessler otwiera restaurację w Gdyni. Ma przypominać lokale rybne z Hiszpanii i Portugalii

Dodano: 12.04.2018 20:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” otwiera kolejną restaurację. Tym razem stawia na Gdynię, gdzie jej zdaniem wciąż brakuje dobrych lokali rybnych. W jej nowej restauracji, tworzonej na wzór tego rodzaju lokali w Hiszpanii i Portugalii, serwowane mają być najlepsze polskie ryby oraz owoce morza z hiszpańskiej Galicji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Magda Gessler wygrała z Doliną Charlotty. "Proces kosztował mnie wiele nerwów. Bardzo się cieszę, że to się skończyło

Dodano: 05.04.2018 20:51 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Z konfliktu ze mną właściciele Doliny Charlotty zrobili sobie reklamę – twierdzi restauratorka. Jej zdaniem ponad pięcioletni proces negatywnie wpłynął na jej wizerunek i stał się przyczyną wielu hejterskich komentarzy pod jej adresem. Gwiazda TVN nie ukrywa, że konflikt kosztował ją wiele nerwów, odczuwa więc satysfakcję, że wreszcie się zakończył.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gessler dba o przyrost naturalny: "Po tym chrzanie, wszystko stanie"

Dodano: 05.04.2018 10:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler postanowiła rozszerzyć swoją działalność. Już nie tylko ratuje restauracje, teraz też uczy jak uwodzić w kuchni. W najbliższym odcinku programu Sexy kuchnia Magdy Gessler dowiemy się m.in. o tym, dlaczego warto dodawać chrzan do ulubionych potraw. Zobaczymy również rozpaloną kuchennymi aromatami restauratorkę, która z wielkim przejęciem walczyć będzie o przyrost naturalny kraju. Zobaczcie zwiastun odcinka!Premiera nowego sezonu Sexy kuchni Magdy Gessler na Food Network w niedzielę o 11:45.

Źródło: https:

Gessler chwali się wygraną z Doliną Charlotty: "Oskarżyli mnie o rzeczy nieprawdziwe"

Dodano: 05.04.2018 8:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Z konfliktu ze mną właściciele Doliny Charlotty zrobili sobie reklamę - twierdzi Magda Gessler. Jej zdaniem ponad pięcioletni proces negatywnie wpłynął na jej wizerunek i stał się przyczyną wielu hejterskich komentarzy pod jej adresem. Gwiazda TVN nie ukrywa, że konflikt kosztował ją wiele nerwów, odczuwa więc satysfakcję, że wreszcie się zakończył. Dodajmy, że pierwszy wyrok, wydany przez Sąd Rejonowy w Słupsku, był niekorzystny dla restauratorki. Został on zmieniony przez słupski Sąd Okręgowy, który uniewinnił Magdę Gessler w kilku zarzutach, w przypadku ostatniego natomiast umorzył warunkowo postępowanie na rok ze względu na dotychczasowy brak karalności restauratorki.

Źródło: https:

Lara o stylu Gessler: "Nie jest snobką! Często ma coś z sieciówki"

Dodano: 02.04.2018 12:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od kiedy Magda Gessler została "królową TVN-u", może liczyć nie tylko na specjalne względy u Edwarda Miszczaka, ale też tabun fanów, którzy chcą podążać jej śladami. Niedawno restauratorka zajęła się "projektowaniem" ubrań. Choć jest miłośniczką luksusowych marek, jej córka Lara zapewnia, że w szafie Gessler znajdują się również ubrania z sieciówek. 28-latka mówi, że jej matka nie jest snobką.

Źródło: https:

Polityczne marzenie Pudelka: "Magda Gessler królową Polski, a Doda ministrem sprawiedliwości!"

Dodano: 31.03.2018 13:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W najnowszym odcinku programu Klika(j) Pudelka rozmawiamy o polityce na łamach Pudelka. Jak powszechnie wiadomo (albo i nie), to temat bardzo chętnie czytany w naszym serwisie. Hitem wśród materiałów tego tygodnia… był Jarosław Kaczyński spacerujący z palemkami. Kto jeszcze wiedzie prym w politycznym celebryctwie i dlaczego chcemy, by Magda Gessler została królową Polski? Zobaczcie!

Źródło: https:

Gessler o otwarciu restauracji w Toronto: "Chciałabym pokazać prawdziwą polską kuchnię"

Dodano: 19.03.2018 14:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler w Polsce osiągnęła już chyba wszystko, co było możliwe. Jest właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu restauracji, jurorką Masterchefa i prowadzącą Kuchenne Rewolucje. Na początku maja w Brukseli zaplanowane jest wielkie otwarcie restauracji The Ultimate Hallucination, w której Gessler została ambasadorem i szefem kuchni. Restauratorka nie wyklucza również otwarcia restauracji w Ameryce, szczególnie bliskie są jej Chicago i Toronto. Gessler żali się, że na świecie polska kuchnia uznawana jest za mało wykwintną i kojarzona jest właśnie z kotletem schabowym, bigosem i pierogami. W nowym lokalu Gessler zamierza walczyć z błędnym poglądem.

Źródło: https:

Gessler dementuje: "Operacja biodra to totalna bzdura. W życiu nie byłam w lepszej kondycji!"

Dodano: 14.03.2018 9:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o operacji, której ma poddać się Magda Gessler. Miało chodzić o chore stawy biodrowe. Restauratorka w najnowszym wywiadzie dementuje te informacje. Przyznała, że ma jedynie problemy ze ścięgnem kostki, dlatego zgodnie z zaleceniami lekarzy zdarza jej się korzystać z wózka inwalidzkiego. Chodzi o to, aby oszczędzać kostkę, gdy tylko to możliwe. W swoim stylu dodała także, że nigdy dotąd nie była w tak dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Na wszelki wypadek życzymy dużo zdrowia!

Źródło: https:

Magda Gessler: W życiu nie byłam w lepszej kondycji fizycznej i psychicznej

Dodano: 13.03.2018 19:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Restauratorka dementuje doniesienia o czekającej ją operacji biodra. Gwiazda TVN przyznaje, że ma jedynie problemy ze ścięgnem kostki, dlatego zgodnie z zaleceniami lekarzy zdarza jej się korzystać z wózka inwalidzkiego. Chodzi o to, aby oszczędzać kostkę, gdy tylko to możliwe. Dotyczy to na przykład długich odległości, jakie musi pokonać na dużych lotniskach.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gessler tupta w srebrnych butach do aut

Dodano: 24.02.2018 12:34 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler umacnia swoją pozycję w TVN-ie rozpoczynając promocję 17. sezonu Kuchennych Rewolucji. W ostatni czwartek celebrytka gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie zapewniała, że najnowszy sezon jej programu będzie wyjątkowo wesoły. Trzeba przyznać, że Magda ma dość specyficzne poczucie humoru, jeśli bawi ją rzucanie talerzami, zmuszanie właścicieli lokalu do jedzenia nieświeżych produktów oraz wypluwanie dań. Opuszczającej studio celebrytce towarzyszyli jak zwykle paparazzi. Jednak Magda była tak zajęta rozmową przez telefon, że nawet nie zwróciła na nich uwagi.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone