wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Mecz  RSS
TVP: 10,9 mln widzów finałowego meczu mundialu, 8,4 mln wg Nielsena

Dodano: 16.07.2018 20:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mecz reprezentacji Francji z Chorwacją na antenie TVP1 i TVP Sport oglądało łącznie 10,92 mln widzów - poinformował Jacek Kurski, prezes TVP na swoim profilu na Twitterze prezentując dane z alternatywnego pomiaru oglądalności. Z kolei wg danych Nielsena mecz śledziło 8,42 mln osób

Tagi: Mecz, Twitter
Źródło: https:

Owsiak upomina przed Pol'and'Rock: "Nie wprowadzaj używek i ciężkiego alkoholu. Nie upijaj się!"

Dodano: 15.07.2018 9:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku Przystanek Woodstock odbędzie się pod nową nazwą Pol'and'Rock Festival. Niestety trzeci raz z rzędu wydarzenie organizowane przez Jurka Owsiaka otrzymało status imprezy o podwyższonym ryzyku zagrożenia zamachem terrorystycznym. Zdaniem członka zarządu Fundacji WOŚP tegoroczna opinia "nie ma żadnego oparcia w rzeczywistej sytuacji". Owsiak przyznał, że komendant policji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim podpisał raport, jednak decyzja zapadła kilkaset kilometrów dalej. Zapewnia, że podjęły ją osoby, które nigdy nie miały okazji uczestniczyć w festiwalu. Dodał, że ustawa o organizacji masowych imprez oparta jest głównie na meczach piłki nożnej, na których pojawiają się "patologiczne zachowania". Owsiak przyznał, że ustawa nie jest dopasowana do festiwali, koncertów oraz pikników.

Tagi: Doda, Mecz
Źródło: https:

NBA przez kolejny sezon w nc+

Dodano: 12.07.2018 20:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej ligi koszykówki NBA na sezon 2018/2019. Mecze najlepszych drużyn świata będzie można oglądać od października w kanałach sportowych nc+.

Tagi: Mecz
Źródło: https:

3,1 mln widzów filmu „Wołyń”, liderem TVP1

Dodano: 10.07.2018 20:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Największą widownię w zeszłym tygodniu zgromadziło studio pokazane w trakcie mundialowego meczu Kolumbia-Anglia, a drugie miejsce zajął mecz Rosji z Chorwacją. Szósty był film „Wołyń”, który śledziło 3,06 mln osób. Wśród stacji nadal liderem zarówno w 4+ jak i w 16-49 była TVP1 - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Wołyń, Mecz
Źródło: https:

Dariusz Szpakowski w komentarzu sprzyjał rosyjskim piłkarzom? Dyrektor TVP Sport: oskarżenia są absurdalne

Dodano: 09.07.2018 21:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Według niektórych dziennikarzy, m.in. Stanisława Janeckiego i Krzysztofa Świątka współpracujących z TVP Info, Dariusz Szpakowski sprzyjał Rosjanom, komentując ich mecz z Chorwatami w ćwierćfinale piłkarskich mistrzostw świata. Inni dziennikarze uznali te zarzuty za bezpodstawne. - Nie zgadzam się na bezpardonowy atak na Dariusza Szpakowskiego. Wszelkie oskarżenia są absurdalne - stwierdził Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Tagi: Mecz
Źródło: https:

TVP kontra Wirtualna Polska. Wzywa do zaprzestania nadawania jej kanałów na WP Pilot

Dodano: 05.07.2018 21:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

TVP i Wirtualna Polska do tej pory nie porozumiały się w sprawie zasady must carry, must offer. Mimo trwającego postępowania sądowego, WP nadaje sygnał TVP z wyłączeniem transmisji z mundialu oraz programów meczowych na WP Pilot. Telewizja Polska miała wysłać już dwa pisma do Wirtualnej Polski z wezwaniem do zaprzestania nadawania jej sygnału - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Jak wypadła oglądalność meczów 1/8 na Mundialu w Rosji?

Dodano: 05.07.2018 12:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W dniach 30 czerwca - 3 lipca o udział w ćwierćfinałach tegorocznych Mistrzostw świata w Rosji walczyło szesnaście drużyn. Jak wypadły wyniki oglądalności wszystkich spotkań? Sprawdźcie sami.

Tagi: Mecz
Źródło: filmozercy.com

Polsat liderem w I półroczu, mimo dużego spadku. Transmisje z meczów i skoków ratingowymi hitami

Dodano: 04.07.2018 20:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności rynku telewizyjnego w pierwszym półroczu br. był Polsat. Ratingowymi hitami miesiąca okazały się takie pozycje jak: transmisja TCS w Bischofshofen i serial „M jak miłość” - raport Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Rekordowy czerwiec TVP1 dzięki mundialowi. Mecze Polaków ratingowymi hitami

Dodano: 03.07.2018 21:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nowym liderem oglądalności rynku telewizyjnego w czerwcu br. została TVP1, która wyprzedziła TVN i Polsat. Ratingowymi hitami miesiąca okazały się mundialowe mecze reprezentacji Polski - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Polsat, TVN, Mecz
Źródło: https:

TVP1 liderem, ale sporo traci. Mecz Japonia-Polska hitem tygodnia

Dodano: 03.07.2018 20:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Największą widownię w zeszłym tygodniu zgromadził mundialowy mecz Japonia-Polska. Wśród stacji nadal liderem zarówno w 4+ jak i w 16-49 była TVP1, na dziesiąte miejsce spadło TVP Info - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Mecz
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone