wtorek, 23 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Po reportażu TVN o neonazistach: wg „Sieci” rząd reaguje przesadnie, „Wiadomości” wytknęły „podwójne standardy Brukseli”

Dodano: 22.01.2018 21:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po tym jak w „Superwizjerze” TVN pokazano reportaż o środowisku polskich neonazistów, działania w tej sprawie zapowiedzieli premier oraz ministrowie spaw wewnętrznych i sprawiedliwości. Jednak według niektórych publicystów tygodnika „Sieci” materiał nie jest całkowicie wiarygodny, a rządzący przesadnie na niego zareagowali. Natomiast w „Wiadomościach” reakcję rządu zestawiono z „podwójnymi standardami Brukseli”.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Makaronowy zawrót głowy” od 10 lutego w Polsacie. Makaron ugotują m.in. Wyszkoni, Szostak i Maserak

Dodano: 22.01.2018 20:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę 10 lutego br. Telewizja Polsat rozpocznie emisję cyklu kulinarnego „Makaronowy zawrót głowy”, w którym Paulina Chylewska i Szymon Kołecki wraz z zaproszonymi gośćmi będą lokować markę Sotelli.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polsat przez trzy lata pokaże 120 gal mieszanych sztuk walki UFC

Dodano: 22.01.2018 20:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polsat zawarła kontrakt z amerykańską federacją mieszanych sztuk walki UFC, w ramach której przez najbliższe trzy lata będzie transmitować 40 gal z walkami organizowanych przez tę organizację.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Kavos Ink: Dziara się” i „Pojechane panny młode” w lutym w MTV

Dodano: 22.01.2018 19:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W lutym br. stacja MTV Polska rozpocznie emisję nowych reality-show - „Kavos Ink: Dziara się”, „Pojechane panny młode” i „Siesta Key”.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Orthodox zachwyca się Chylińską: "Jak ona śpiewa. Jestem fanką!"

Dodano: 22.01.2018 9:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

O Agnieszce Chylińskiej przez ostatnie lata było głośno głównie w kontekście zmian wizerunkowych i jurorowania w talent show. W końcu postanowiła wrócić do korzeni, ostrego grania i równie mrocznego wizerunku. Opłaciło się. Niedawno otrzymała potrójną platynową płytę za krążek Forever Child. Płyta wydana 30 września 2016 roku szybko stała się jedną z najchętniej kupowanych w Polsce, a premierowy singiel Królowa łez ma już niemal 55 milionów wyświetleń na YouTube. Co o koleżance z branży sądzi Anja Orthodox? Okazuje się, że miała okazję poznać Agnieszkę, kiedy ta stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki. Jak ją wspomina?

Źródło: https:

Rozenek w lateksowych spodniach randkuje z Majdanem w barze sushi

Dodano: 20.01.2018 9:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nadal stanowią jedną z najgorętszych par show biznesu, a zainteresowanie nimi wzrasta z każdym dniem. Medialny potencjał celebrytów docenił również prezes TVN, który zaproponował im własny format Iron Majdan, dzięki któremu mogą podróżować na koszt pracodawcy. Kilka dni temu paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana podczas randki w barze sushi. "Polscy Beckhamowie" tym razem postanowili nie przypominać bliźniaków jednojajowych i postawili na zupełnie inne stylizacje. Małgosia założyła lateksowe legginsy i śniegowce Moon Boot, do których dobrała kożuch o fasonie ramoneski. Majdan założył stonowany sweterek oraz "militarny" kardigan Ralpha Laurena za 2 tysiące złotych.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: https:

Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury „Tańca z gwiazdami”, powodem problemy zdrowotne

Dodano: 19.01.2018 21:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższej edycji show „Taniec z gwiazdami” w Polsacie w jury nie będzie już zasiadała Beata Tyszkiewicz. Powodem są jej problemy zdrowotne. - Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z Gwiazdami” - uzasadnia aktorka. - Drzwi na plan „Tańca z Gwiazdami” będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte - zapewnia Nina Terentiew.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Uczestnicy „Wyjdź za mnie” wyjadą do Hiszpanii (wideo)

Dodano: 19.01.2018 20:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W wiosennej ramówce Polsatu pojawi się randkowy show „Wyjdź za mnie”. Programy będzie kręcony w Hiszpanii, a jego producentem jest firma Jake Vision.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Eurosport 1 wyprzedził Polsat Sport w 2017 roku, duże wzrosty kanałów Eleven Sports

Dodano: 19.01.2018 20:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W zeszłym roku nowym liderem oglądalności wśród stacji sportowych został Eurosport 1, który wyprzedził Polsat Sport. Stacja Telewizji Polsat zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei największym wzrostem pochwalić się mógł Eleven Sports 1 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

W lutym w Polsacie najdroższe reklamy w niedzielnym paśmie kabaretowym

Dodano: 19.01.2018 20:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Polsacie w lutym br. reklamodawcy zapłacą za emisję reklam w niektórych pasmach więcej, a w innych mniej niż rok wcześniej. Najwięcej kosztują spoty w niedzielny wieczór, gdy stacja emituje pasmo kabaretowe.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone