środa, 25 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Siedem  RSS
[11.05.2018] Superagentka

Dodano: 21.04.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Spódnica, marynarka, krawat, kapelusz z szerokim rondem – od razu widać, że Agathe-Christine jest detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie,...

Tagi: Siedem
Źródło: https:

Power TV HD, Adventure HD oraz Top Kids HD zaczną nadawać w Czechach i Słowacji

Dodano: 13.04.2018 20:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od 10 kwietnia br. działalność rozpoczęła czeska filia Michał Winnicki Entertainment pod nazwą MWE Networks International s.r.o. z siedzibą w Pradze. Jej zadaniem jest uruchomienie w Czechach oraz na Słowacji lokalnych wersji kanałów Power TV, Adventure HD oraz Top Kids.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Niewidzialne - 2018-04-13

Dodano: 12.04.2018 2:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Spod podłogi starej szwalni wydobywają się ludzkie jęki, płacze i wołania. Zaciek na zagrzybionej ścianie przybiera coraz bardziej niepokojące kształty. W śmietniku na podwórku odkryta zostaje makabryczna tajemnica.
Wszystko to widzą trzy szwaczki pracujące w suterenie starej kamienicy. Każda ma do tego inny stosunek i ukrywa mroczną tajemnicę. Towarzyszą im Krojczy - chłopak po studiach filozoficznych próbujący zarobić w ten sposób na życie oraz tajemnicza Maria Miracle, która twierdzi, że zapewnia "siedem kluczy szczęścia".
Szwaczki są „niewidzialne” dla społeczeństwa, wyzyskiwane przez nieobecnego pracodawcę. Niemal niewolnicza praca daje im jednak poczucie sensu i przynależności społecznej, mimo, że nie przynosi dochodów. Są zdane na własny zwierzęcy prawie instynkt. Co czeka je kiedy pozwolą sobie na przekroczenie granicy pokory?
Niewidzialne to filmowa adaptacja dramatu „Szwaczki” Pawła Sali, którego premiera odbyła się w 2006 roku w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Tagi: Siedem
Źródło: www.kino.krakow.pl

TVP inwestuje w ośrodki regionalne. Od kwietnia zmiany w ramówce TVP3

Dodano: 28.03.2018 21:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od 3 kwietnia br. pasma lokalne w programach regionalnych TVP3 będą dłuższe o godzinę. Ośrodki regionalne mają dostać więcej pieniędzy z budżetu telewizji publicznej, a trzy z nich zyskają nowe siedziby. - One były skazane na rodzaj wegetacji. Miały po pierwsze za dużo pieniędzy, żeby umrzeć, a za mało, żeby żyć - komentuje Jacek Kurski, prezes TVP.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Był w dobrej kondycji psychicznej". Kolega wspomina Tomasza Chadę

Dodano: 20.03.2018 16:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Niedawno światem muzyki wstrząsnęła wieść o śmierci Tomasza Chady. Dla fanów rapu to ogromna strata. W studiu Open FM Piotr Szmid, znany jako Ten Typ Mes, opowiedział o zmarłym koledze. Doświadczenie, które szczególnie wryło się w pamięć gościa, to telefon od Chady sprzed kilku lat, kiedy ten siedział w więzieniu. – Był w bardzo dobrej kondycji psychicznej. Mówił, Piotrek, daj spokój, nie rozpaczaj. Ja to nawet lubię, książki sobie poczytam, poćwiczę… – wspominał Ten Typ Mes. Zobaczcie całą rozmowę.

Tagi: Siedem
Źródło: https:

1,2 mln widzów „Alarmu!”. Magazyn przegrywa z konkurencją. „Zdobywamy zainteresowanie i zaufanie”

Dodano: 11.03.2018 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Pierwsze siedem wydań „Alarmu!” oglądało średnio 1,16 mln osób. TVP1 w paśmie emisji audycji zajmuje czwarte miejsce w rynku przegrywając ze swoimi głównymi konkurentami. Magazyn notuje również zdecydowanie gorsze wyniki od „Uwagi!” TVN i „Interwencji” Polsatu. - Zdobywamy zainteresowanie i zaufanie widzów. To dopiero początek tego procesu - mówi nam Przemysław Wenerski, wydawca programu.

Tagi: Polsat, TVN, Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kurski o „Alarmie!”: oglądalność zadowalająca, z czasem stanie się dobrą propozycją dla widza „Uwagi!” i „Interwencji”

Dodano: 07.03.2018 20:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Po wyemitowaniu siedmiu odcinków nowego magazynu interwencyjnego TVP1 „Alarm!” prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski jest zadowolony z oglądalności programu. - „Alarm!” jest programem misyjnym, nie było takiej audycji na głównej antenie. Tworzymy alternatywną do „Barw szczęścia” propozycję reportersko-interwencyjną w Jedynce - opisuje portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Familiada” siedem dni w tygodniu w TVP2. Dwie premiery, pięć powtórek

Dodano: 20.02.2018 20:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Telewizyjna Dwójka od 26 lutego 2018 roku będzie emitować „Familiadę” siedem dni w tygodniu. W weekendy premiery, w dni powszednie powtórki. - W przyszłości może pomyślimy o zwiększeniu liczby premier w ciągu tygodnia - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl osoba związana z TVP2.

Tagi: TVP2, Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rzecznik Trybunału Konstytucyjnego: TVP i Polskie Radio pierwsze akredytowały się na konferencję, dla innych stacji tv zabrakło miejsca

Dodano: 08.02.2018 20:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Robert Lubański, rzecznik prasowy Trybunału Konstytucyjnego, tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl, że na konferencję w zeszłym piątek do siedziby TK jako jedyną ekipę telewizyjną wpuszczono tę z Telewizji Polskiej „ze względu na ograniczone możliwości techniczne i brak miejsca”. Podkreśla, że wydarzenie obsługiwał fotoreporterzy z agencji Polska Press i Forum, natomiast dziennikarze prywatnych stacji telewizyjnych zostali zaproszeni, ale bez kamer.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Pakiet Nolana na 4K UHD za €104 z polską wersją

Dodano: 08.02.2018 17:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na włoskim Amazonie w promocyjnej cenie wydanie 4K UHD zbierające siedem filmów Christophera Nolana. Aktualna cena €104.99. Na płytach UHD znajdziecie polską wersję językową w postaci lekt...

Tagi: Amazon, Siedem
Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone