środa, 25 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Dereszowska poucza Polki: "Kobiety w biznesie powinny być bardziej solidarne!"

Dodano: 03.04.2018 9:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jakiś czas temu w magazynie Wprost ukazał się artykuł, w którym Ilona Łepkowska, Anna Dereszowska, Renata Dancewicz, Weronika Rosati oraz Jolanta Fraszyńska zbuntowały się przeciwko niższym zarobkom. Dereszowska żaliła się, że kobiety są gorzej opłacane od mężczyzn, nie tylko w show biznesie. Teraz przekonuje, że to nie jedyny problem Polek. Jej zdaniem, kobiety, zwłaszcza na wysokich stanowiskach, nie są solidarne. Naprawdę jest aż tak źle?

Weronika Rosati i Pola Rise w najbliższym odcinku SNL Polska

Dodano: 13.03.2018 14:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Showmax ujawnił właśnie, że najbliższy odcinek SNL Polska poprowadzi Weronika Rosati, a o muzyczną oprawę zadba Pola Rise. Zobaczcie zapowiedź.

Źródło: filmozercy.com

Zakapturzona Rosati nie radzi sobie na stacji benzynowej

Dodano: 08.03.2018 11:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati dwa miesiące temu została po raz pierwszy mamą. Aktorka długo przymierzała się do macierzyństwa. Od dawna wspominała w wywiadach, że jest już gotowa na dziecko, jednak ciągle miała pecha do partnerów. W połowie grudnia w ulubionej przez gwiazdy klinice Ceders - Sinai Medical Center urodziła córkę Elizabeth. Niedawno aktorka postanowiła dołączyć do partnera w Polsce, który zajęty jest promowaniem nowej kliniki. Kilka dni temu Rosati przyłapali paparazzi na jednej ze stacji benzynowych. Aktorka o pomoc w tankowaniu poprosiła pracownika.

Źródło: https:

Rosati o poświęceniu dla roli: "Wracając z planu, chciałabym pozostać sobą"

Dodano: 14.02.2018 11:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Lady Nina razem z Piotrem Grabarczykiem są gospodarzami programu MTV Bites. W każdym odcinku dostarczą informacji oraz najświeższych plotek ze świata show biznesu. W najnowszym odcinku MTV Bites dowiedzieliśmy się, które gwiazdy są w stanie poświęcić swój wygląd dla najlepszego wczucia się w rolę. Przy okazji Weronika Rosati zdradziła, ile jest w stanie zrobić dla roli. Zobaczcie.

Źródło: https:

Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 02.02.2018 2:01 | 23 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

Przygotowania do ślubu Weroniki Rosati

Dodano: 24.04.2017 14:22 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati zawsze wolała starszych mężczyzn. Niestety jej ostatni związek z Piotrem Adamczykiem zakończył się tragedią. Prowadzony przez aktora samochód uległ wypadkowi. W jego następstwie Weronika trafiła do szpitala na wiele tygodni. Podczas leczenia pomagał jej Robert Śmigielski, którego aktorka poznała już wcześniej. 50-letni ortopeda zawrócił Weronice w głowie. Para postanowiła się zaręczyć, a obecnie planuje ślub. Zobacz, kto zaprojektuje jej suknię ślubną!

Źródło: wp.tv

Weronika Rosati nie chce zgodzić się na kolejną operację

Dodano: 03.04.2017 14:49 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati do końca życia zapamięta pechowy wypadek samochodowy, po którym trafiła do szpitala. Aktorka do tej pory przeszła już kilka skomplikowanych operacji złamanej kostki. Ostatnio lekarze zalecili jej kolejną. Zabieg ma ją uchronić przed problemami z chodzeniem w przyszłości. Jak donosi "Fakt", gwiazda nie chce jednak o niczym słyszeć. Dlaczego?

Źródło: wp.tv

Weronika Rosati znana z roli prostytutki: "W serialu możesz pozwolić sobie na więcej"

Dodano: 19.02.2017 15:33 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które zdecydowały się na karierę w Stanach Zjednoczonych. Celebrytka od lat próbuje przebić się w Hollywood grając głównie w serialach. Do tej pory Rosati udało się zagrać w serialu Luck, gdzie pokazała piersi oraz rolą prostytutki w True Detective.

Źródło: wp.tv

Porady na zdrady - 2017-02-24

Dodano: 10.02.2017 3:02 | 51 odsłon | 0 komentarzy


Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Źródło: www.kino.krakow.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone