sobota, 20 października 2018 r.  Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Wiadomości z tagiem Azja Express  RSS
Majdany wspierają Jemioła: "To nasz dobry znajomy"

Dodano: 30.09.2018 15:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kłopoty finansowe Łukasza Jemioła nie odstraszyły celebrytów, którzy tłumnie zjawili się na pokazie jesiennej kolekcji przyjaciela Hanny Lis. Przypomnijmy, że kilka dni przed wydarzeniem, w butiku projektanta pojawił się komornik, który zajął majątek Jemioła wart pół miliona złotych. Wsparcie celebrycie okazała również Małgorzata Rozenek z mężem. W wywiadzie udzielnym portalowi PrzeAmbitni wyznali, że od wielu lat znają się z projektantem. Gosia przyznała, że bardzo zżyli się do siebie podczas programu Azja Express, co zaowocowało zaproszeniem Jemioła na ich ślub.

Źródło: https:

Rozenek sentymentalnie o "Azja Express": "Bardzo lubię prowadzącą"

Dodano: 28.09.2018 12:59 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali największymi gwiazdami pierwszej edycji Azja Express. Małżeństwo zarobiło na show kilkaset tysięcy złotych, dlatego chętnie opowiadało o swojej zabawie w "życie za dolara dziennie". Dodajmy, że kariera Gosi nabrała ekspresowego tempa tuż po emisji show. Nic więc dziwnego, że celebrytka nadal wyjątkowo ciepło wypowiadała się o kolejnych edycjach programu. W najnowszym wywiadzie Gosia skomplementowała między innymi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej. Wyznała, że najbardziej kibicuje Tomkowi Karolakowi, który zaskarbił sobie jej sympatię poczuciem humoru.

Źródło: https:

„Ameryka Express” hitem TVN. Ma 310 tys. widzów więcej niż „Azja Express”

Dodano: 21.09.2018 20:55 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Reality-show „Ameryka Express” po trzech pierwszych odcinkach ogląda średnio 1,53 mln osób, o 310 tys. widzów więcej niż pokazywany rok temu początek „Azji Express”. TVN w czasie emisji formatu jest wiceliderem rynku telewizyjnego w 4+ i zdecydowanym liderem w 16-49.

Źródło: https:

Bercik i Starsburger w perwersyjnym hotelu! "Dać się pobić i zapłacić za to? Dziwny kraj"

Dodano: 13.09.2018 12:04 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Już w najbliższy piątek Polsat wyemituje premierowy odcinek "Lepiej późno niż wcale", programu inspirowanego Azja Express. Stacja postanowiła wysłać do Azji stroniących od show biznesu "emerytowanych celebrytów". Niestety warunki podróży i szok kulturowy nie przypadły do gustu wszystkich uczestników, którzy w egzotycznych zakątkach obawiali się o własne życie. W pierwszym odcinku panowie odwiedzili perwersyjny hotel w Japonii. Wizyta w specyficznym miejscu wywołała skrajne reakcje uczestników. Kto pierwszy dał się zakuć w dyby?

Źródło: https:

Kozakiewicz uszczypliwie o Masnym: "Był naszym troszeczkę kulejącym młodym mentorem"

Dodano: 21.08.2018 15:54 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Próbując ściągnąć zainteresowanie widzów Azja Express, Polsat wpadł na nieco bardziej przyjemną formę programu i wysłał na Wschód czterech celebryckich seniorów pod opieką youtubera, aby wykonywali tam egzotyczne zadania i odkrywali świat. Pomimo że to Masny miał być mentorem zawodników, czas prędko zweryfikował jego umiejętności, pozostawiając większość organizacji na barkach pozostałych uczestników. Władysław Kozakiewicz zapewnia jednak, że bardzo miło spędzało mu się czas z 1/3 Abstrachujów i że ma nadzieję powtórzyć taką podróż.

Źródło: https:

"Azja Express dla emerytów" zbiera ponure żniwo - balijski zapaśnik uszkodził kolano Kozakiewicza!

Dodano: 16.08.2018 13:25 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Słynący ze swojej bogatej gestykulacji mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz wrócił niedawno do łask celebryckiego półświatka za pomocą udziału w polsatowskiej odpowiedzi na Azja Express. U boku Karola Strasburgera, Piotra Polka i Krzysztofa Hanke lekkoatleta będzie przemierzać wschodnie krainy w poszukiwaniu przygód. Jak się jednak okazuje, kondycja sportowca została nadgryziona zębem czasu, co objawiło się poważną kontuzją w trakcie zapasów z ogromnym balijskim zapaśnikiem. Istnieje prawdopodobieństwo, że mistrz będzie musiał nawet przejść operację kolana.

Źródło: https:

Zniesmaczona Kaczoruk gmera w burgerze

Dodano: 20.07.2018 10:57 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Renata Kaczoruk dała się poznać polskiej publiczności jako czarna owca pierwszego sezonu programu Azja Express, w którym udział zapewniła jej popularność zdobyta dzięki związkowi z ówczesnym partnerem, Kubą Wojewódzkim. Próbując zreperować nadszarpnięty wizerunek, celebrytka zdecydowała się wziąć również udział w Tańcu z Gwiazdami, a gdy i to nie pomogło, zaczęła udzielać się w mediach jako eko-wojowniczka, zatroskana o los panter śnieżnych w Mongolii. Najwyraźniej  Renata postanowiła ratować też polskie krowy. Paparazzi przyłapali celebrytkę w czwartek podczas pory lunchowej. W celu zaspokojenia głodu "Żenulka" zatrzymała się na burgera oraz "hispterski" napitek. Mięsny posiłek okazał się być jednak mało satysfakcjonujący dla modelki, która po krótkiej autopsji amerykańskiego przysmaku, zawinęła go z powrotem w papier z wyraźnym zdegustowaniem wypisanym na twarzy. 

Źródło: https:

Stanek tłumaczy się z ujawnienia ślubu Gwit!

Dodano: 13.07.2018 11:11 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Leszek Stanek dał nam się poznać jako partner Izy Miko w pierwszym sezonie Azja Express. Program okazał się być dla niego trampoliną, która wystrzeliła go na warszawskie salony. Ostatnio celebryta znowu dał o sobie znać, popełniając faux pas na ślubie swojej koleżanki z pracy – Dominiki Gwit. Mimo że państwo młodzi prosili, aby uchować ceremonię w sekrecie, Stanek nie mógł się powstrzymać przed zrelacjonowaniem imprezy na swoim Instagramie. Co prawda uzależniony od mediów społecznościowych aktor nie zamieścił na nich zdjęć Dominiki, jednak nagrania były wystarczająco sugestywne, aby zrozumieć charakter wydarzenia.

Źródło: https:

Renata Kaczoruk ratuje śnieżne pantery

Dodano: 07.07.2018 23:59 | 13 odsłon | 0 komentarzy

O Renacie Kaczoruk, znanej jako główna antygwiazda pierwszego sezonu Azja Express, zrobiło się ostatnio głośno przy okazji plotek o rozstaniu z Kubą Wojewódzkim. Zawdzięczając swojemu byłemu medialną karierę, 32-latka spróbowała szczęścia w Tańcu z Gwiazdami. Gdy i ten plan się nie powiódł, Kaczoruk postanowiła przypomnieć o sobie przy okazji akcji organizowanej przez stowarzyszenie WWF, mającej na celu uratowanie malejącej populacji panter śnieżnych w Mongolii. W rozmowie z reporterem celebrytka przekonywała o wyższości wybranej przez siebie instytucji nad innymi, zachwalając jej praktyczność oraz prostotę działania. Jak sądzicie, czy Renia rzeczywiście jest "gwiazdą" o wystarczającej popularności, aby zachęcić kogoś do wsparcia szlachetnej akcji czy chce się jedynie wypromować w erze eko-wojowników?

Źródło: https:

Natchniona Steczkowska o relacjach z córkami: "Na ile tylko bozia pozostawi mnie tutaj na ziemi

Dodano: 16.06.2018 13:07 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Już niedługo na antenę TVN-u powróci format Azja Express. W najnowszej edycji programu jeszcze mniej rozpoznawalni uczestnicy będą podróżować przez tereny Ameryki Południowej. Udział w popularnym wyścigu weźmie również Magda Steczkowska - siostra Justyny, której partnerować będzie mąż - Piotr Królik. Korzystając ze wzmożonego zainteresowania swoją osobą, Magda postanowiła podzielić się szczegółami na temat relacji ze swoimi nastoletnimi córkami. Wspomniała, że  próbuje być dla nich przyjaciółką oraz powierniczką sekretów, a także opowiedziała, że dziewczyny przeżywają rozłąki powodowane obowiązkami zawodowymi mamy.  

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone