środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Doda miażdży Vegę: "To kiepski reżyser"

Dodano: 18.02.2019 13:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega zaangażował Dodę do promocji filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Rabczewska odpowiadała za stronę muzyczną przedsięwzięcia i na potrzeby produkcji stworzyła z zespołem Virgin singiel. Vega zaraz po premierze ujawnił, że od razu bierze się za filmowanie kolejnej części Pitbulla. Jedną z gwiazd produkcji miała zostać... Doda. Piosenkarka chwaliła się w wywiadach, że zagra szefową mafii. Niestety ingerencje Emila Stępnia i piosenkarki rzekomo wytrąciły Patryka z równowagi, który wycofał się z pracy nad produkcją ze względu na "narzucanie pomysłów obsadowych niezgodnych z jego poczuciem poziomu artystycznego". Stosunki między celebrytami nie pozostają najlepsze. Doda w ostatnim wywiadzie zapytana o Patryka stwierdziła, że jest kiepskim reżyserem i z pewnością "gwałcił replay" filmu Pasikowskiego, w którym zagrała. Vega odpowie?

Źródło: https:

Bohemian Rhapsody w marcu na Blu-ray i 4K UHD

Dodano: 16.02.2019 15:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W marcu do polskich sklepów trafią wydania Blu-ray i 4K UHD z filmem Bohemian Rhapsody opowiadający historię zespołu Queen. Poznajcie oficjalne okładki, listę materiałów dodatkowych i sp...

Tagi: Blu-ray, Doda
Źródło: filmozercy.com

Gessler promuje nowe show TVN-u: "Jedna z lepszych przygód w moim życiu!"

Dodano: 15.02.2019 11:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"Starsza pani musi fiknąć" to jedna z nowości wiosennej ramówki stacji TVN. Program oparty na brytyjskim formacie "50 Ways to Kill Your Mammy" pokazywać będzie gwiazdy, które wraz z najbliższymi im osobami udadzą się w egzotyczne podróże. Wśród bohaterów show zobaczymy Magdę Gessler z synem. Celebrytka zapewnia, że podczas wyprawy przeżyła jedną z lepszych przygód w życiu. Dodała, że nie przejmuje się tytułem formatu, ponieważ wierzy, że to świetny tytuł dla tego rodzaju produkcji, a będący jego pomysłodawcą Edward Miszczak zawsze odznaczał się genialną intuicją telewizyjną. Gessler pociesza, że mentalnie można zostać starszą panią nawet w wieku 17 lat. Obejrzycie?

Tagi: TVN, Doda
Źródło: https:

Hajdarowicz o materiałach „Wiadomości”: będę bronił swojego dobrego imienia, apeluję do TVP o autorefleksję

Dodano: 14.02.2019 20:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Hajdarowicz, większościowy akcjonariusz wydającej m.in. „Rzeczpospolitą” spółki Gremi Media, stwierdził, że w ostatnich dniach „Wiadomości” kilka razy podały nieprawdziwe informacje o nim. - Osobiście oświadczam, że wszystkimi przewidzianymi prawem środkami będę bronił dobrego imienia spółek, których jestem udziałowcem i akcjonariuszem, a także swego własnego. Tymczasem do TVP apeluję o chwilę refleksji nad ostatnim raportem Rady Etyki Mediów - dodał biznesmen.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Doda o koncercie "Artyści przeciw nienawiści": "Czasami brakuje mi siły i motywacji"

Dodano: 14.02.2019 14:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

13 lutego w Warszawie odbyła się gala Bestsellerów Empiku. Jak co roku na imprezie pojawiło się wiele gwiazd świata kultury i mediów, a na scenie wystąpił Slash. Oprócz gwiazdora rocka widzowie mogli podziwiać m.in. Dawida Podsiadło, Monikę Brodkę i Pawła Domagałę.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Doda: "Slash bardzo kocha Polskę. Ludzie rocka mają zupełnie inny luz"

Dodano: 14.02.2019 14:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

13 lutego w Warszawie odbyła się gala Bestsellerów Empiku. Jak co roku na imprezie pojawiło się wiele gwiazd świata kultury i mediów, a na scenie wystąpił Slash. Oprócz gwiazdora rocka widzowie mogli podziwiać m.in. Dawida Podsiadło, Monikę Brodkę i Pawła Domagałę.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: https:

7% rabatu na komiksy i filmy ponownie na Bonito

Dodano: 14.02.2019 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do 18 lutego na Bonito.pl ponownie możecie skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 7% na zakupy.

Tagi: Doda
Źródło: filmozercy.com

Doda nie wierzyła w sukces swojej płyty. "Byłam w szoku"

Dodano: 13.02.2019 15:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nowy album Dody "Dorota" okazał się sporym sukcesem komercyjnym. Obecnie jest jednym z najchętniej kupowanych krążków w kraju. Byliśmy na planie teledysku artystki do singla "Nie mam dokąd wracać". Zobaczcie, co zdradziła w rozmowie z WP Gwiazdy.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Gwiazdy o Walentynkach. Romanowska: "Pewnie będę w pracy jak zawsze"

Dodano: 13.02.2019 11:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zbliżające się Walentynki to jedno z bardziej wyczekiwanych świąt wśród celebrytów. Gwiazdy mogą wtedy pochwalić się swoimi partnerami i drogimi prezentami, którymi zostały obdarowane. Choć większość żywi sympatię do święta zakochanych, to znajdują się i tacy, którzy nie uważają, aby data 14 lutego była czymś nadzwyczaj szczególnym.Do takich osób należy Elżbieta Romanowska, która zdradziła, że tegoroczny dzień zakochanych spędzi najprawdopodobniej w pracy. Dodała również, że każda - nie tylko ta data, jest odpowiednia na to, by wyrazić swoje uczucia lub okazać sympatię drugiej osobie. Zobaczcie, co inni myślą o Walentynkach.

Źródło: https:

Nowa zapowiedź filmu Shazam nawiązuje do Supermana

Dodano: 13.02.2019 8:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowa zapowiedź produkcji Shazam, która ma pojawić się w materiałach dodatkowych do filmu Aquaman, trafiła już do sieci. W nowym klipie oprócz kilku nowych ujęć pojawia się także nawiązan...

Tagi: Superman, Doda
Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone