poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Minge broni Jemioła: "Moda jest biznesem jak każdy inny. Donald Trump plajtował dwa razy"

Dodano: 02.10.2018 12:46 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Polska moda przechodzi kolejny kryzys wraz z medialną burzą wokół desantu przeprowadzonego przez przystojnego komornika na butik Łukasza Jemioła. Projektant zalegał rzekomo z płatnościami dla podwykonawców z Łodzi, wynoszącymi pół miliona złotych. Swojego kolegę po fachu postanowiła obronić jednak Ewa Minge. Filantropka kandydująca do miana głosu rozsądku polskiego show biznesu stwierdziła, że moda jest bardzo trudnym i zmiennym biznesem, w którym ciężko o stały sukces.

Źródło: https:

Czyściciele internetu - 2018-09-28

Dodano: 14.09.2018 2:01 | 14 odsłon | 0 komentarzy

reżyseria: Hans Block, Moritz Riesewieck
tytuł oryginalny: The Cleaners
Każdego dnia co minutę 500 godzin materiału filmowego jest przesyłanych na YouTube, 450 000 tweetów jest publikowanych na Twitterze, a 2,5 miliona postów na Facebooku. Jego współzałożyciel Mark Zuckerberg obiecał kiedyś, że Facebook będzie bez ograniczeń dzielić się wszystkim z każdym, ale okazało się, że jest zupełnie inaczej. Internet nie jest wcale tak neutralny, demokratyczny i wolny, jak się nam z pozoru wydaje. Tysiące moderatorów treści na Filipinach dzień w dzień decyduje o tym, co pojawia się, a co nie w mediach społecznościowych. To właśnie oni akceptują lub odrzucają publikowane przez nas filmy i zdjęcia. I o ile trudno się spierać z potrzebą monitorowania wszelkich obrazów przemocy, to we wszystkich innych przestrzeniach taka cenzura wydaje się dyskusyjna. A już na pewno wiele wątpliwości budzić może przypadek pochodzącego z Los Angeles artysty Illmy Gore’a, który chciał umieścić na Facebooku nagiego Donalda Trumpa z małym penisem, ale zdecydowano o usunięciu go z sieci ponieważ pogarszał wizerunek amerykańskiego prezydenta. Co więcej konto Gore’a na Facebooku zostało zamknięte.
Film przedstawia kulisy, skutki i ofiary internetowej cenzury, która de facto okazuje się idealnym narzędziem do sterowania rzeczywistością. Wysoko postawieni eksperci techniczni i byli czyściciele sieci opowiadają o potrzebie i praktyce takich działań. Okazuje się, że media społecznościowe negocjują z niektórymi krajami dostęp do materiałów krytycznych wobec ich rządów. Jak to możliwe, że wielkie internetowe korporacje, takie jak Facebook, czy Instagram o niewielkiej lub zerowej odpowiedzialności wobec swoich klientów mają dziś taką władzę, o jakiej do tej pory większość państw mogłaby tylko pomarzyć?

Źródło: https:

Donald Trump chce zwolnienia szefa CNN

Dodano: 30.08.2018 19:13 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W jednym z ostatnich tweetów, prezydent USA Donald Trump zaatakował szefa stacji CNN, Jeffa Zuckera. Stwierdził, by zwolnić wydawcę z pracy.

Źródło: https:

Korespondentka CNN niewpuszczona na briefing Donalda Trumpa za „niestosowne pytania”, solidaryzuje się z nią Fox News (wideo)

Dodano: 26.07.2018 20:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Kaitlin Collins z CNN nie wpuszczono w środę na briefing Donalda Trumpa, bo administracji Białego Domu nie spodobały się pytania, które zadawała prezydentowi USA kilka godzin wcześniej. Decyzję dotyczącą Collins skrytykowali m.in. szef Fox News i Stowarzyszenie Korespondentów w Białym Domu.

Źródło: https:

Peter Fonda przeprasza za sugerowanie, że syn Donalda Trumpa powinien być zamknięty z pedofilami

Dodano: 25.06.2018 19:45 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Aktor Peter Fonda przeprosił za umieszczonym na Twitterze wpis sugerujący, że 12-letni syn Donalda Trumpa, Barron powinien zostać zamknięty w klatce z pedofilami.

Źródło: https:

Polacy są narodem otwartym: dbamy o relacje z rodziną, szanujemy obcokrajowców i inne narodowości (raport)

Dodano: 13.06.2017 21:09 | 38 odsłon | 0 komentarzy

Rok 2016 był intensywny pod względem wydarzeń pozytywnych i negatywnych, zarówno w kraju, jak i na świecie. Euro 2016, Światowe Dni Młodzieży, igrzyska olimpijskie w Rio, konflikt w Syrii, zamachy w Brukseli i Nicei, Brexit, czarne protesty i wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA - jaki wpływ te wydarzenia mają na postawy Polaków?

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kathy Griffin wyrzucona z CNN po obraźliwych tweetach z obciętą głową Donalda Trumpa

Dodano: 01.06.2017 20:34 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Amerykańska aktorka i prezenterka telewizyjna Kathy Griffin została zwolniona przez stację CNN po tym, jak na Twitterze opublikowała zdjęcia i film przedstawiające ją z uciętą głową prezydenta Donalda Trumpa w dłoniach. Przez ostatnich 10 lat Griffin była współgospodarzem sylwestrowego programu nadawanego przez CNN.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Moby: Donald Trump dopuścił się zdrady stanu. Zrezygnuj

Dodano: 17.05.2017 19:39 | 52 odsłon | 0 komentarzy

Moby, który nigdy nie krył się ze swoimi opiniami dotyczącymi Donalda Trumpa, za pośrednictwem Twittera poradził obecnemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych, aby złożył rezygnację.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

CNN odmawia emisji reklamy Donalda Trumpa ze znanymi dziennikarzami oznaczonymi jako „Fake news”

Dodano: 04.05.2017 19:22 | 92 odsłon | 0 komentarzy

Stacja CNN zawiesiła emisję reklamy chwalącej osiągnięcia 100 dni prezydentury Donalda Trumpa. Nadawca nie będzie publikował spotu dopóki nie zostanie z niego usunięta grafika oskarżająca amerykańskich dziennikarzy o autorstwo fake news.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Salma Hayek krytykuje Trumpa: "Wybudowanie muru nie rozwiąże problemu imigracyjnego"

Dodano: 03.04.2017 11:04 | 35 odsłon | 0 komentarzy

Donald Trump podczas kampanii wyborczej zapowiedział, że jednym z jego planów jest wybudowanie muru na granicy z Meksykiem. Uznał, że w ten sposób rozwiąże problem imigracyjny. Na początku roku w jednym z wywiadów sprecyzował, że budowa muru na granicy amerykańsko-meksykańskiej powinna się rozpocząć w przeciągu kilku miesięcy. Dużo kontrowersji wzbudza również budżet potrzebny do zrealizowania przedsięwzięcia.

Źródło: wp.tv

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone