wtorek, 22 października 2019 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Edyta Herbuś  RSS
Nowy program rozrywkowy „Nasza Klasa” od 3 września w Czwórce (wideo)

Dodano: 09.08.2019 20:57 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Od 3 września br. Czwórka rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego „Nasza Klasa”, który będzie emitowany we wtorki o 21.30 i 22.00 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wśród gości show pojawią się m.in.: Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Ibisz, Ruda z Red Lips, Karol Strasburger i Edyta Herbuś.

Źródło: https:

Edyta Herbuś nie dołączy do „Dancing with the Stars”. Polsat czeka na powrót do zdrowia Michała Malitowskiego

Dodano: 14.03.2019 20:52 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Wbrew doniesieniom mediów Edyta Herbuś nie będzie jurorem w dziewiątej edycji „Dancing with the Stars” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce Michała Malitowskiego - informuje nas Ewa Wojciechowska, szef działu PR Telewizji Polsat.

Źródło: https:

Herbuś z wyćwiczonym uśmiechem tuli pluszowego renifera

Dodano: 17.12.2018 13:23 | 192 odsłon | 0 komentarzy

Wioska świętego Mikołaja, którą zorganizowała Karolina Ferenstein-Kraśko, wywołała prawdziwa furorę wśród celebrytów, którzy tłumie pojawili się na charytatywnym spotkaniu. Gwiazdy chętnie pozowały na tle sań oraz tuliły się do pluszaków, które powędrowały do dzieci z domów dziecka. W świątecznym nastroju doskonale odnalazła się Edyta Herbuś, która w drapieżnej spódnicy w panterkę tuliła się do świętego Mikołaja. Celebrytka równie ochoczo prezentowała wystudiowane miny oraz pozy przed paparazzi.

Źródło: https:

Herbuś wspomina dzieciństwo: "Na polu, w sadzie, przy gotowaniu"

Dodano: 11.12.2018 12:10 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś nie stroni od wylewnych wywiadów, w których chętnie dzieli się ważnymi momentami w życiu. Niedawno tancerka opowiedziała o swojej relacji z babcią. Celebrytka postanowiła zwierzyć się w Fakcie, że kręgosłup moralny zawdzięcza osobie, która w dzieciństwie karmiła ją pajdą chleba i zabierała do prac polowych.  Na podobne wyznania zdobyła się w rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski. Herbuś, wspominając udział w charytatywnej sesji z seniorami, zapewniła, że babcia jest dla niej inspiracją oraz symbolem bezwarunkowej miłości.

Źródło: https:

Herbuś: "Nigdy nie patrzyłam na siebie jako autorytet"

Dodano: 07.12.2018 11:06 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś jest dowodem, jak wielką machiną do produkcji nowych celebrytów w show biznesie okazał się Taniec z Gwiazdami. Tancerka z czasem zyskała większą popularność niż niejedna "gwiazda" występująca u jej boku. Głośny związek z Mariuszem Trelińskim otworzył jej drzwi do aktorstwa oraz zaowocował licznymi propozycjami zawodowymi. Nawet po rozstaniu z reżyserem, Herbuś na nowo odnalazła się w show biznesie. Tancerka otrzymała posadę jurorki w programie "World of Dance Polska". W rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski stwierdziła, że nigdy nie uważała siebie na autorytet. Edytka woli patrzeć na siebie z perspektywy... uczennicy. Znalazła już nowego "mistrza"?

Źródło: https:

Herbuś duma nad starością: "O jesień życia trzeba zadbać przez całe swoje życie"

Dodano: 06.12.2018 13:18 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś lubi stawiać siebie w roli ekspertki w niemal każdej dziedzinie. Tancerka była już koneserką sztuki oraz zdecydowała się uczyć młodych aktorów radzenia sobie z tremą. Celebrytka chętnie angażuje się również w liczne kampanie społeczne oraz akcje charytatywne. Niedawno tancerka wzięła udział w sesji z seniorami zorganizowanej przez Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Przy okazji promocji sprzedaży charytatywnego kalendarza, tancerkę naszło kilka refleksji.

Źródło: https:

Herbuś marzy o roli w biografii: "Jest to podwójne wyzwanie. Chciałabym się z tym zmierzyć"

Dodano: 10.11.2018 12:12 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Po zdobyciu niemal każdego znaczącego w świecie tańca wyróżnienia, Edyta Herbuś, w pogoni za ogólnokrajową sławą, zamarzyła o telewizyjnej karierze. Celebrytka wystąpiła już w licznych programach telewizyjnych i serialach, ale to dopiero jej relacja z Mariuszem Trelińskim, słynnym reżyserem operowym, zaostrzyła jej apetyt na nieco ambitniejsze role. Choć obecnie celebrytka skupia się na swoim występie w The World of Dance oraz Pierwszej Miłości, to nie ukrywa, że marzy jej się ambitna rola w filmowej biografii.

Źródło: https:

Barański na kolacji z NOWĄ DZIEWCZYNĄ!

Dodano: 03.11.2018 9:44 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Popularny od lat program Taniec z gwiazdami dał szansę do wkroczenia w świat celebrytów wielu zawodowym tancerzom . Tomasz Barański jest niewątpliwie jedną z tych "szczęśliwych" osób. Oprócz tego, tancerz zawsze wybierał sobie dość znane partnerki życiowe, co niewątpliwie pomagało w robieniu kariery. Spotykał się przez przeszło 12 lat z Edytą Herbuś, a następnie przez 2 lata z Klaudią Halejcio.Obecnie związany jest z tancerką - Pauliną Przestrzelską, która była finalistką szóstej edycji You Can Dance. Po prostu tańcz. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali zakochanych na kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Paulina z ciekawością przeglądała zawartość smartfona, podczas gdy Tomek dyskretnie zaglądał jej przez ramię. Zobaczcie.

Źródło: https:

Herbuś wyznaje: "Mamy nowego członka rodziny!"

Dodano: 01.11.2018 11:38 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Tancerka ma na swoim koncie kilka poważnych związków. Mimo to, z żadnym z partnerów nie zżyła się na tyle, żeby posiadać wspólne potomstwo. Jak sama twierdzi, to nie mąż i dzieci świadczą o wartości kobiety. Obecnie pozostaje w związku partnerskim i to jej wystarcza. Edyta Herbuś krytycznie o małżeństwie: "Mąż i dzieci to nie kryterium, które świadczy o wartości kobiety" Jak się okazuje, gwiazda zdecydowała się adopcję zwierzaka. Jak sama wyznała, od jakiegoś czasu ma pieska: "Jest wspaniały, przekochany i mnóstwo radości wniósł do domu" - rozczula się. Zobaczcie, jakie oryginalne imię dla pupila wymyśliła Herbuś.

Źródło: https:

Herbuś mędrkuje : "Myślę, że edukacja jest bardzo ważnym elementem przypominania o istotnych kwestiach"

Dodano: 01.11.2018 11:21 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Od 2006 roku w okresie święta Zmarłych przeprowadzana jest akcja Znicz, która polega na wzmożonych patrolach drogówki. Akcja była różnie odbierana przez kierowców, jednak niewątpliwie przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa na drogach w tych dniach. O "Zniczu" postanowiła wypowiedzieć się najsłynniejsza polska tancerka, czyli Edyta Herbuś. Jak twierdzi celebrytka, edukacja w tak istotnych kwestiach jest bardzo potrzebna:"Myślę, że edukacja jest bardzo ważnym elementem przypominania o istotnych kwestiach. Dzisiaj żyjemy bardzo szybko, mnóstwo kwestii nam umyka" - filozofuje Edyta.  

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone