wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Edyta Herbuś  RSS
Herbuś: "Nigdy nie patrzyłam na siebie jako autorytet"

Dodano: 07.12.2018 11:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś jest dowodem, jak wielką machiną do produkcji nowych celebrytów w show biznesie okazał się Taniec z Gwiazdami. Tancerka z czasem zyskała większą popularność niż niejedna "gwiazda" występująca u jej boku. Głośny związek z Mariuszem Trelińskim otworzył jej drzwi do aktorstwa oraz zaowocował licznymi propozycjami zawodowymi. Nawet po rozstaniu z reżyserem, Herbuś na nowo odnalazła się w show biznesie. Tancerka otrzymała posadę jurorki w programie "World of Dance Polska". W rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski stwierdziła, że nigdy nie uważała siebie na autorytet. Edytka woli patrzeć na siebie z perspektywy... uczennicy. Znalazła już nowego "mistrza"?

Źródło: https:

Herbuś duma nad starością: "O jesień życia trzeba zadbać przez całe swoje życie"

Dodano: 06.12.2018 13:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś lubi stawiać siebie w roli ekspertki w niemal każdej dziedzinie. Tancerka była już koneserką sztuki oraz zdecydowała się uczyć młodych aktorów radzenia sobie z tremą. Celebrytka chętnie angażuje się również w liczne kampanie społeczne oraz akcje charytatywne. Niedawno tancerka wzięła udział w sesji z seniorami zorganizowanej przez Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Przy okazji promocji sprzedaży charytatywnego kalendarza, tancerkę naszło kilka refleksji.

Źródło: https:

Herbuś marzy o roli w biografii: "Jest to podwójne wyzwanie. Chciałabym się z tym zmierzyć"

Dodano: 10.11.2018 12:12 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Po zdobyciu niemal każdego znaczącego w świecie tańca wyróżnienia, Edyta Herbuś, w pogoni za ogólnokrajową sławą, zamarzyła o telewizyjnej karierze. Celebrytka wystąpiła już w licznych programach telewizyjnych i serialach, ale to dopiero jej relacja z Mariuszem Trelińskim, słynnym reżyserem operowym, zaostrzyła jej apetyt na nieco ambitniejsze role. Choć obecnie celebrytka skupia się na swoim występie w The World of Dance oraz Pierwszej Miłości, to nie ukrywa, że marzy jej się ambitna rola w filmowej biografii.

Źródło: https:

Barański na kolacji z NOWĄ DZIEWCZYNĄ!

Dodano: 03.11.2018 9:44 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Popularny od lat program Taniec z gwiazdami dał szansę do wkroczenia w świat celebrytów wielu zawodowym tancerzom . Tomasz Barański jest niewątpliwie jedną z tych "szczęśliwych" osób. Oprócz tego, tancerz zawsze wybierał sobie dość znane partnerki życiowe, co niewątpliwie pomagało w robieniu kariery. Spotykał się przez przeszło 12 lat z Edytą Herbuś, a następnie przez 2 lata z Klaudią Halejcio.Obecnie związany jest z tancerką - Pauliną Przestrzelską, która była finalistką szóstej edycji You Can Dance. Po prostu tańcz. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali zakochanych na kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Paulina z ciekawością przeglądała zawartość smartfona, podczas gdy Tomek dyskretnie zaglądał jej przez ramię. Zobaczcie.

Źródło: https:

Herbuś wyznaje: "Mamy nowego członka rodziny!"

Dodano: 01.11.2018 11:38 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Tancerka ma na swoim koncie kilka poważnych związków. Mimo to, z żadnym z partnerów nie zżyła się na tyle, żeby posiadać wspólne potomstwo. Jak sama twierdzi, to nie mąż i dzieci świadczą o wartości kobiety. Obecnie pozostaje w związku partnerskim i to jej wystarcza. Edyta Herbuś krytycznie o małżeństwie: "Mąż i dzieci to nie kryterium, które świadczy o wartości kobiety" Jak się okazuje, gwiazda zdecydowała się adopcję zwierzaka. Jak sama wyznała, od jakiegoś czasu ma pieska: "Jest wspaniały, przekochany i mnóstwo radości wniósł do domu" - rozczula się. Zobaczcie, jakie oryginalne imię dla pupila wymyśliła Herbuś.

Źródło: https:

Herbuś mędrkuje : "Myślę, że edukacja jest bardzo ważnym elementem przypominania o istotnych kwestiach"

Dodano: 01.11.2018 11:21 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Od 2006 roku w okresie święta Zmarłych przeprowadzana jest akcja Znicz, która polega na wzmożonych patrolach drogówki. Akcja była różnie odbierana przez kierowców, jednak niewątpliwie przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa na drogach w tych dniach. O "Zniczu" postanowiła wypowiedzieć się najsłynniejsza polska tancerka, czyli Edyta Herbuś. Jak twierdzi celebrytka, edukacja w tak istotnych kwestiach jest bardzo potrzebna:"Myślę, że edukacja jest bardzo ważnym elementem przypominania o istotnych kwestiach. Dzisiaj żyjemy bardzo szybko, mnóstwo kwestii nam umyka" - filozofuje Edyta.  

Źródło: https:

Herbuś docina Bojarskiej-Ferenc: "Próbuje zwrócić na siebie uwagę"

Dodano: 31.10.2018 14:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Mariola Bojarska-Ferenc jako "modowe guru" skrytykowała zamiłowanie celebrytek do markowych ubrań. Słowa trenerki nie przypadły do gustu Edycie Herbuś, która od dłuższego czasu stara się uchodzić za ikonę stylu. 57-latka stwierdziła, że kobiety ślepo podążające za trendami wyglądają jak manekiny. Zdaniem tancerki, Bojarska-Ferenc słowami krytyki próbuje jedynie zwrócić na siebie uwagę i wywołać sztuczne zainteresowanie. Herbuś stwierdziła, że celebrytka niesłusznie wrzuca wszystkich do jednego worka. Chodakowska zyskała kolejnego sprzymierzeńca?

Źródło: https:

Herbuś walczy z falbanami na ściance

Dodano: 11.10.2018 11:18 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś od kilku lat próbuje romansować z aktorstwem. Do tej pory tancerka dorobiła się kilku ról w serialach oraz teatrze. Celebrytce udało się także dostać rolę w najnowszym filmie Marka Koterskiego. Herbuś na uroczystej premierze pojawiła się w czerwonej sukni z ogromnymi falbanami. Niestety kreacja na ściance przysporzyła celebrytce więcej problemu niż pożytku. Zobaczcie, jak walczyła o dobre ujęcie.  

Źródło: https:

Herbuś zachwycona ekspresją uczestnika "WoD": "Lubię gościa!"

Dodano: 29.09.2018 12:18 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Osiemnastoletni Ildar Gaynutdinov przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku 7 lat. Gdy był jeszcze małym dzieckiem, lekarze zdiagnozowali u niego autyzm.  Idealną terapią okazał się taniec, a regularne treningi pozwoliły mu się otworzyć na świat oraz rówieśników. Już w wieku 14 lat był solistą w Teatrze Todes w Moskwie. Ildar wystąpił w najnowszym odcinku World of Dance, w którym swoim talentem oraz ekspresją zachwycił Edytę Herbuś. Zobaczcie reakcję poruszonej celebrytki.

Źródło: https:

Tomasz Barański wspomina swój związek z Herbuś: "Nasza przyjaźń jest fantastyczna"

Dodano: 25.09.2018 18:19 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Wchodząc na ekrany polskich telewizorów, Taniec z gwiazdami przyciągnął za sobą masę zawodowych tancerzy, którym właśnie otworzyła się furtka do świata celebrytów. Spośród całej tej grupy niewątpliwie największą rozpoznawalność zdobyła zasiadająca obecnie w jury polsatowskiego World of dance - Edyta Herbuś. O swojej relacji z celebrytką wypowiedział się ostatnio Tomasz Barański, jej wieloletni przyjaciel i partner z parkietu, odnosząc się do upublicznionego ostatnio nagrania sprzed lat, ukazującego jego taniec z Edytą na wakacyjnym obozie.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone