poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Edyta Herbuś  RSS
Herbuś walczy z falbanami na ściance

Dodano: 11.10.2018 11:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś od kilku lat próbuje romansować z aktorstwem. Do tej pory tancerka dorobiła się kilku ról w serialach oraz teatrze. Celebrytce udało się także dostać rolę w najnowszym filmie Marka Koterskiego. Herbuś na uroczystej premierze pojawiła się w czerwonej sukni z ogromnymi falbanami. Niestety kreacja na ściance przysporzyła celebrytce więcej problemu niż pożytku. Zobaczcie, jak walczyła o dobre ujęcie.  

Źródło: https:

Herbuś zachwycona ekspresją uczestnika "WoD": "Lubię gościa!"

Dodano: 29.09.2018 12:18 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Osiemnastoletni Ildar Gaynutdinov przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku 7 lat. Gdy był jeszcze małym dzieckiem, lekarze zdiagnozowali u niego autyzm.  Idealną terapią okazał się taniec, a regularne treningi pozwoliły mu się otworzyć na świat oraz rówieśników. Już w wieku 14 lat był solistą w Teatrze Todes w Moskwie. Ildar wystąpił w najnowszym odcinku World of Dance, w którym swoim talentem oraz ekspresją zachwycił Edytę Herbuś. Zobaczcie reakcję poruszonej celebrytki.

Źródło: https:

Tomasz Barański wspomina swój związek z Herbuś: "Nasza przyjaźń jest fantastyczna"

Dodano: 25.09.2018 18:19 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wchodząc na ekrany polskich telewizorów, Taniec z gwiazdami przyciągnął za sobą masę zawodowych tancerzy, którym właśnie otworzyła się furtka do świata celebrytów. Spośród całej tej grupy niewątpliwie największą rozpoznawalność zdobyła zasiadająca obecnie w jury polsatowskiego World of dance - Edyta Herbuś. O swojej relacji z celebrytką wypowiedział się ostatnio Tomasz Barański, jej wieloletni przyjaciel i partner z parkietu, odnosząc się do upublicznionego ostatnio nagrania sprzed lat, ukazującego jego taniec z Edytą na wakacyjnym obozie.

Źródło: https:

11-letnia Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim. "Byłam po raz pierwszy zakochana"

Dodano: 20.09.2018 14:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Edytę Herbuś i Tomasza Barańskiego łączy wspólna historia taneczna, która zaczęła się, gdy oboje mieli zaledwie po 11 lat. Pasja przerodziła się w miłość, która między tancerzami trwała aż 12 lat, z nielicznymi przerwami na chwilowe kryzysy. Podczas najnowszego odcinka World of Dance Polska celebrytka powróci wspomnieniami do pierwszego obozu tanecznego. Jurorka show z wielką czułością wspomina tamten czas oraz taniec z Tomkiem Barańskim. Zobaczcie nagranie z 11-letnią Herbuś w tańcu z dawną miłością.

Źródło: https:

World of Dance: Zobacz taneczny popis młodego tancerza

Dodano: 13.09.2018 16:05 | 8 odsłon | 0 komentarzy

To show w sposobie realizacji i szybkości montażu przenosi taniec w zupełnie nowy wymiar. Uczestników, profesjonalistów rywalizujących w trzech kategoriach (juniorów, dorosłych i formacji tanecznych) oceni trójka jurorów i pasjonatów tańca: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. Zobaczcie fragment występu młodego uczestnika Cezarego Borowika, który zaprezentował świetne umiejętności w tańcu współczesnym. Treningi rozpoczął dość późno bo w wieku 17 lat, ale techniki i wyczucia stylu mógłby mu pozazdrościć niejeden tancerz z ogromnym doświadczeniem.

Źródło: https:

Warnke powinna skorzystać z pomocy makijażystki LM96? "Coś złego dzieje się z jej twarzą"

Dodano: 10.09.2018 13:59 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Niespełna tydzień temu odbyła się siódma edycja imprezy Flesz Fashion Night. Wydarzenie przyciągnęło plejadę polskich gwiazd, a celebrytki robiły wszystko, by zwrócić na siebie uwagę paparazzi.  Tym razem muzami topowych polskich projektantów okazały się być m.in. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Horodyńska, Julia Wieniawa czy Edyta Herbuś. Szczególną uwagę zwróciła na siebie Dorota Rabczewska, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Katarzyna Warnke, która swoim ciałem i samodzielnie wykonanym makijażem promowała najnowszą akcję "Love over hate". Za to Angelika Mucha, jak zwykle nietrafionym doborem rozświetlacza, dodała sobie parę lat.

Depresyjne śniadanie Edyty Herbuś

Dodano: 21.07.2018 13:37 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W piątek donosiliśmy o lunchu Edyty Herbuś z tajemniczym nieznajomym. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że celebrytka świetnie się bawiła w towarzystwie młodego kompana. Jak wykazuje jednak dokładna analiza nagrania z owego spotkania, prawda może być zupełnie inna. Wideo wyraźnie wykazuje niezadowolenie Edyty w trakcie długich chwil milczenia, kiedy to mężczyzna bardziej zajęty był sprawdzaniem telefonu i paleniem papierosa, niż zabawianiem gwiazdy rozmową. Na domiar złego, celebrytce przyszło jeszcze samej zapłacić za posiłek, podczas którego została zaatakowana przez natrętnego komara!

Źródło: https:

Potocka o celebrytach-aktorach: "Jest zalew TANDETY I AMATORSTWA"

Dodano: 04.07.2018 13:53 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Potocka zabiega o uwagę mediów, opowiadając głównie o związku z nieżyjącym od 17 lat Grzegorzem Ciechowskim. Przy okazji aktorka co jakiś czas zaznacza, że jest gotowa na udział w Tańcu z Gwiazdami lub innym programie, w którym mogłaby podreperować swoją karierę. Obecnie Potocka występuje w serialu "Barwy Szczęścia". Praca z amatorami skłoniła ją do kilku refleksji na temat konieczności ukończenia szkoły aktorskiej. Dyrektorka artystycznej łódzkiej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej z żalem wyznała, że telewizję i teatr zalewają "tandeta oraz amatorstwo". Zdaniem Potockiej łatwy dostęp do mediów z każdego może uczynić aktora-amatora. Artystka z żalem przyznaje, że podobnie jak większość jej kolegów z branży, chciałaby otaczać się jedynie "wybitnymi jednostkami". Doda i Edyta Herbuś poczują się urażone?

Źródło: https:

Edyta Herbuś oceni tancerzy „World of Dance” w Polsacie

Dodano: 20.06.2018 20:36 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Tancerka i celebrytka Edyta Herbuś będzie trzecim jurorem w tanecznym talent-show „World of Dance”, które do ramówki Telewizji Polsat trafi jesienią.

Źródło: https:

Herbuś wynosi jedzenie na wynos i zalotnie uśmiecha się do paparazzi

Dodano: 15.06.2018 14:32 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Sezon letni to dla celebrytów okres odpoczynku od ścianek oraz obowiązkowych wizyt na czerwonym dywanie. W walce o zainteresowanie mediów pozostają jedynie dobre kontakty z paparazzi. Edyta Herbuś postanowiła pochwalić się idealną figurą oraz starannie dobraną kreacją podczas lunchu w jednej z warszawskich restauracji, gdzie zawsze można liczyć na obecność fotoreporterów. Oprócz znajomych, celebrytka zabrała na wspólny posiłek również swoją pupilkę, Stokrotkę. Wynosząc jedzenie na wynos, szeroko uśmiechała się do paparazzi.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone