wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Eurowizja  RSS
Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior. Prezes TVP: chcemy organizować finał za rok, jesteśmy gotowi

Dodano: 25.11.2018 22:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę 25 listopada br. w Mińsku odbył się finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018, w którym zwyciężyła polska reprezentantka Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want To Be”. To pierwsze zwycięstwo Polski w Eurowizji Junior. - TVP będzie wnioskowała o organizację finału Konkursu za rok. Warszawa nie ma profesjonalnej hali widowiskowej - zapowiada w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

Źródło: https:

Eurowizja Junior 2018 tylko w TVP ABC. Roksana Węgiel reprezentantką Polski

Dodano: 24.09.2018 20:42 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę, 25 listopada na Białorusi w Mińsku odbędzie się finał Eurowizji Junior. Wydarzenie to w naszym kraju pokaże Telewizja Polska, ale tylko w TVP ABC. Reprezentować Polski reprezentować będzie Roksana Węgiel, która wybrana została wewnętrznie przez publicznego nadawcę - w poprzednich latach TVP organizowała krajowe eliminacje, które były transmitowane na żywo.

Źródło: https:

Wolf Alice, Brian Eno i The Knife namawiają do bojkotu Eurowizji

Dodano: 11.09.2018 20:31 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wolf Alice, Brian Eno i The Knife znaleźli się wśród gwiazd namawiających do bojkotu Eurowizji 2019, która ma się odbyć w Izraelu.

Tagi: Eurowizja
Źródło: https:

Margaret chciała przerwać karierę przez hejt?

Dodano: 11.09.2018 14:03 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Anonimowość zapewniona w sieci oprócz zapewnienia poczucia bezpieczeństwa jest niestety coraz częściej wykorzystywana do atakowania innych w karygodny sposób. Ofiarami najczęściej padają osoby publiczne, które ze względu na charakter wykonywanej przez siebie pracy nierzadko spotykają się z krytyką. Coraz rzadziej niestety uwagi te wystosowywane są w sposób konstruktywny, a częściej odznaczają się rynsztokową nomenklaturą i osobistymi wycieczkami. Ze zjawiskiem hejtu spotkała się również powszechnie lubiana Margaret. Jak wspomina, preselekcje do Eurowizji były dla niej wyjątkowo nieprzyjemnym doświadczeniem, którego już nigdy nie chciałaby powtórzyć ze względy na skrajnie negatywny odzew, z którym się wtedy spotkała.

Tagi: Eurowizja
Źródło: https:

Eurowizja Junior 2018 odbędzie się 25 listopada w Mińsku. Wystąpi 19 uczestników

Dodano: 26.07.2018 20:43 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W niedziele, 25 listopada tego roku odbędzie się finał Eurowizji Junior 2018. Tym razem w muzycznym wydarzeniu wezmą udział wykonawcy z 19 krajów.

Tagi: Eurowizja
Źródło: https:

Will Ferrel zagra w filmie "Eurowizja", nowej produkcji Netflix

Dodano: 19.06.2018 20:19 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Aktor Will Ferrel zagra w komedii muzycznej Netfliksa "Eurowizja".

Źródło: https:

Gromee zapewnia: "Mój utwór grany jest w zagranicznych stacjach radiowych"

Dodano: 08.06.2018 12:06 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Gromee, chociaż wszyscy już o nim zapomnieli, w najnowszym wywiadzie przekonuje, że sromotną porażkę na Eurowizji przekuł w spory sukces. DJ pochwalił się, że jego utwór "Light Me Up" zaczęły grać zagraniczne rozgłośnie radiowe. Gromee gorzko przyznał, że startując w konkursie liczył na więcej szczęścia. Choć piosenka nie przypadła do gustu europejskiej publiczności, twierdzi, że mimo tego odniósł ogromny sukces.Też tak myślicie

Tagi: Eurowizja
Źródło: https:

Conchita Wurst była kiedyś zwykłym chłopakiem. Przez lata zmieniła się nie do poznania

Dodano: 01.06.2018 17:56 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Świat usłyszał o niej w 2014 roku, kiedy wygrała konkurs Eurowizji. To wtedy stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych drag queen. Przez lata zmieniła się nie do poznania. Wurst to niewątpliwie europejska twarz społeczności LGBT. Kontrowersyjny wizerunek kryje za sobą pięknego człowieka.

Tagi: Eurowizja
Źródło: https:

Rozczarowany Wydra: "Eurowizja to festiwal, który ociera się o zapatrywania polityczne"

Dodano: 17.05.2018 13:39 | 14 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku na Eurowizji Polskę reprezentował didżej Gromee i wokalista Lucas Meier. Niestety, duet nie przeszedł nawet do ścisłego finału. Festiwal wygrała Netta. Szymon Wydra w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni wyznał, że europejska impreza muzyczna z założenia traktuje muzykę jak sportową rywalizację. Piosenkarz zapewnia, że nie jest zwolennikiem takiego podejścia, a Eurowizja od wielu lat ma charakter polityczny. Dlaczego jego zdaniem Polacy nie dostali się do finału?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone