wtorek, 22 października 2019 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Halina Mlynkova  RSS
Norbi poprowadzi jesienią „Jaka to melodia?”. Nowa scenografia, ale bez disco polo

Dodano: 18.08.2018 21:48 | 17 odsłon | 0 komentarzy

W jesiennej ramówce znajdzie się odświeżona wersja teleturnieju „Jaka to melodia?” z całkiem nową scenografią i oprawą. W nowej wersji nie pojawią się piosenki disco polo. Gospodynią programu miała zostać Halina Mlynkova, ale zrezygnowała z projektu i funkcję prowadzącego przejmie Norbert „Norbi” Dudziuk - nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Halina Mlynkova zazdrosna o nową miłość byłego męża

Dodano: 25.04.2017 17:40 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Halina Mlynkova nie ma ostatnio zbyt dobrego okresu w swoim życiu. Niedawno jej nowa płyta okazała się klapą. Teraz piosenkarka nie może pogodzić się z tym, że jej syn zaprzyjaźnił się z nową żoną Łukasza Nowickiego. Jak dowiedział się "Fakt", Mlynkova jest zazdrosna o ich relację i wyjątkowo nie lubi Olgi Paszkowskiej.

Źródło: wp.tv

Mlynkova: "Wielu Czechów uważa Warszawę za centrum Europy. Jest podziw dla Polski!"

Dodano: 18.01.2017 3:01 | 32 odsłon | 0 komentarzy

Halina Mlynkova rok temu wyszła za mąż za starszego o 17 lat producenta muzycznego, Leszka Wronkę. W czerwcu piosenkarka zabrała syna i przeprowadziła się na stałe do czeskiej Pragi. Od tamtego momentu próbuje zaistnieć na czeskiej scenie muzycznej, póki co bez spektakularnych sukcesów. W rozmowie z Telewizją WP pochwaliła się jednak, że wydaje płytę z piosenkami przetłumaczonymi na czeski. Moja płyta już się tłumaczy, będziemy nagrywać za jakiś czas tam płytę, czeskie piosenki. Tam jest popularne śpiewanie piosenek z gitarą, dobrymi tekstami, kierunek folkowy i rock. Od września jestem w trasie koncertowej. Jutro jest ostatni z całej trasy koncertowej koncert w Warszawie w Polskim Radiu. Opowiedziała również o podejściu do życia Czechów i Polaków. Nie zauważyłam, żeby było negatywne nastawienie Czechów do Polaków. Czasami się coś nam wmawia. Zauważyłam, że Polacy są lubiani w Czechach. Większe napięcia są przy granicach. Wielu Czechów uważa Warszawę za centrum Europy. Ze strony Czechów jest podziw dla Polski, duży kraj, dużo możliwości. Przeprowadziłam się do Pragi na stałe, to prawda.

Źródło: wp.tv

Syn Haliny Mlynkovej wstydzi się sławnej mamy?

Dodano: 16.12.2016 16:07 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Wokalistka kilka miesięcy zamieszkała wraz z synem z pierwszego małżeństwa w Pradze. Halina Mlynkova, która największe sukcesy zawodowe odnosiła w Polsce z zespołem Brathanki, chciała być na co dzień bliżej swojego ukochanego, Leszka Wronki. Jak przeprowadzka wpłynęła na syna gwiazdy?

Źródło: wp.tv

reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone