poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Dawno temu w Hollywood - 5 ciekawostek o filmie "Wszystko o Ewie"

Dodano: 15.09.2018 2:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kilka interesujących faktów o filmowej historii Eve Harrington.

Tagi: Hollywood
Źródło: filmosfera.pl

Jesień we francji - 2018-09-21

Dodano: 13.09.2018 2:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy


"Ponadczasowy portret życia rozbitego wojną i migracją, osadzony w kontekście trwającego kryzysu uchodźczego w Europie."
Variety
Nowy dramat wielokrotnie nagradzanego czadyjskiego reżysera Mahamata-Saleha Harouna, laureata Nagrody Jury w Cannes za film „Krzyczący mężczyzna”.
"Jesień we Francji" to nie tylko zdecydowany i ważny głos w palącym temacie uchodźców, ale i refleksja o zderzeniu uczucia dwojga ludzi z wymogami biurokracji.
Bohaterem filmu jest Abbas Mahadjir, nauczyciel w szkole średniej w Republice Środkowej Afryki, który wraz z dwójką dzieci opuszcza swój rozdarty wojną kraj i przenosi się do Francji. Na miejscu Abbas składa wniosek o azyl polityczny, po czym znajduje pracę w markecie spożywczym. W międzyczasie poznaje Francuzkę, Carole Blaszak, która się w nim zakochuje i oferuje dach jemu i jego rodzinie.
Jaki los czeka Carole i Abbasa? Czy ucieczka z piekła bezdusznej wojny do piekła bezdusznych przepisów i urzędów zakończy tułaczkę?
W rolach głównych występują znakomici francuscy aktorzy: Eriq Ebouaney, ceniony również w Hollywood („Królestwo niebieskie”, „Hitman”, „72 godziny”), oraz Sandrine Bonnaire, dwukrotna laureatka Cezara, zdobywczyni nagród na festiwalach w Cannes i Wenecji.
NAGRODY I FESTIWALE:
2017 –Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Kairze (konkurs główny)
2018 – Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Groningen
2018 – Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Rotterdamie
2018 – Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW
2017 – Międzynarodowy Festiwal Filmowy AFI Fest w Los Angeles
2017 – Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Londynie
2017 – Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto

Źródło: https:

Tajemnice Silver Lake - 2018-09-21

Dodano: 13.09.2018 2:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy


David Robert Mitchell, twórca horroru „Coś za mną chodzi”, powraca pełnym czarnego humoru kryminałem nawiązującym do klasycznych filmów noir. W rolach głównych Andrew Garfield („Niesamowity Spider-Man”, „Przełęcz ocalonych”) oraz Riley Keough („American Honey”, „Mad Max: Na drodze gniewu”).
33-letni Sam (Andrew Garfield) mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów? Pewnego dnia jego piękna sąsiadka (Riley Keough) znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać. Za wszelką cenę.
„Tajemnice Silver Lake” to niezwykle zabawna, pełna zaskakujących pomysłów i zwrotów akcji historia śledztwa, w którym poszlaki znajdują się w każdym popkulturowym artefakcie, a nic nie jest takie, jakie się nam zdaje. Czy największa w historii teoria spiskowa, skrywająca najmroczniejsze tajemnice Los Angeles, może okazać się prawdą?

Źródło: https:

Pewnego razu w Hollywood - Margot Robbie i Rafał Zawierucha na nowych zdjęciach z planu

Dodano: 08.09.2018 11:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Zawierucha wybrany przez Quentina Tarantino do zagrania młodego Romana Polańskiego pojawił się już na planie filmu Pewnego razu w Hollywood. Na nowych zdjęciach możemy zobaczyć polskiego aktora...

Źródło: filmozercy.com

Damon Herriman zagra Charlesa Mansona również w serialu Mindhunter!

Dodano: 30.08.2018 18:41 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Damon Herriman zagra Charlesa Mansona w nowym filmie Quentina Tarantino pod tytułem Pewnego razu w Hollywood. Dzisiaj ujawniono, że aktor wcieli się w postać Mansona r&o...

Źródło: filmozercy.com

Tarantino wybrał aktora do roli Charlesa Mansona!

Dodano: 29.08.2018 19:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Quentin Tarantino znalazł w końcu aktora, który zagra Charlesa Mansona w filmie Pewnego razu w Hollywood. Wybór padł na australijskiego aktora Damona Herrimana.

Źródło: filmozercy.com

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino

Dodano: 28.08.2018 21:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Polski aktor Rafał Zawierucha wcieli się w rolę Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino „Once Upon a Time in Hollywood”.

Źródło: https:

Quentin Tarantino wybrał aktora do zagrania Romana Polańskiego

Dodano: 28.08.2018 10:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W końcu wiemy już, kto wcieli się w młodego Romana Polańskiego w nowym filmie Tarantino pod tytułem Pewnego razu w Hollywood. Reżyser obsadził w roli słynnego reżysera polskiego aktora Rafała Zawieruc...

Źródło: filmozercy.com

Córka Umy Thurman zagra u Tarantino

Dodano: 23.08.2018 19:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Poznaliśmy kolejne nazwiska, które dołączą do i tak bogatej już obsady nowego filmu Tarantino pod tytułem Pewnego razu w Hollywood. W filmie zagrają: Lena Dunham, Austin Butler, Maya Hawke i Lo...

Źródło: filmozercy.com

Wiemy, kto zagra Bruce'a Lee w filmie Pewnego razu w Hollywood

Dodano: 15.08.2018 19:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Quentin Tarantino pracuje aktualnie na planie swojego nowego filmu Pewnego razu w Hollywood. Jak się jednak okazuje, obsada produkcji nie była jeszcze w pełni skompletowana i właśnie ogłoszono, że do...

Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone