sobota, 20 października 2018 r.  Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Wiadomości z tagiem Horror  RSS
W kwietniu premiera horroru "The Curse of La Llorona"

Dodano: 19.10.2018 20:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sieci zadebiutował zwiastun horroru "The Curse of La Llorona".

Tagi: Horror
Źródło: https:

Zakończenie nowego Halloween zapowiada kontynuację?

Dodano: 19.10.2018 17:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowe Halloween, które ponownie uruchomiło kultową serię horrorów, zawitało już do amerykańskich kin i jak się okazuje, jego zakończenie daje nadzieję, że franczyza może powrócić d...

Tagi: Horror
Źródło: filmozercy.com

Pierwszy zwiastun horroru The Curse of La Llorona od Jamesa Wana

Dodano: 18.10.2018 16:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po pierwszym plakacie przyszła pora na pierwszy zwiastun nowego horroru od James Wan i reżysera trzeciej części Obecności. Oto The Curse of La Llorona!

Tagi: Horror
Źródło: filmozercy.com

Michael Mayers bez maski na nowym fragmencie z Halloween

Dodano: 18.10.2018 12:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się nowy fragment zbliżającego się wielkimi krokami horroru Halloween. Na zamieszczonym poniżej klipie wideo możemy obejrzeć m.in. głównego antybohatera serii Michaela Maye...

Tagi: Horror
Źródło: filmozercy.com

Duch śmierci - 2018-10-26

Dodano: 18.10.2018 2:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Grupa filmowców zamierza nakręcić pierwszy w historii horror 3D w technice found footage, którego akcja toczy się w nawiedzonym domu z dala od cywilizacji. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy fikcyjna bestia pojawia się w materiałach zza kulis…
Potrafią kręcić horrory, ale przeżyją, jeśli sami staną się bohaterami?

Tagi: Horror
Źródło: https:

Halloween - 2018-10-26

Dodano: 18.10.2018 2:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.
Producentem wykonawczym filmu jest legendarny mistrz horroru John Carpenter. Za produkcję odpowiada Jason Blum, z którego wytwórni wyszły takie przeboje kina grozy, jak choćby „Uciekaj!”, „Split”, „Noc oczyszczenia” czy „Paranormal Activity”.

Tagi: Horror
Źródło: https:

Mrok - 2018-10-26

Dodano: 18.10.2018 2:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Porównywana do kultowego obrazu „Pozwól mi wejść” mroczna i brutalna historia o przyjaźni dwojga samotnych nastolatków i ich nieokiełznanych instynktach. Odważny debiut reżysera i scenarzysty Justina P. Lange’a w błyskotliwy sposób łączy krwawy horror o zombie z przejmującym motywem dorastania i społecznego wykluczenia. W roli głównej hipnotyzująca Nadia Alexander, laureatka nagrody dla Najlepszej aktorki na festiwalu FrightFest. „Mrok” został nagrodzony za Najlepszy Scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Fantastycznych Fantaspoa.
Ukrywająca się w lasach nieumarła nastolatka (Nadia Alexander) w trakcie polowania spotyka niewidomego chłopca (Toby Nichols), który właśnie wydostał się z rąk przetrzymującego go porywacza. Oboje doświadczyli ogromnego okrucieństwa ze strony dorosłych, co sprawia, że szybko nawiązują bliską więź. Ich zaskakująca przyjaźń i wspólna walka z demonami przeszłości zaczną zbierać krwawe żniwo.
Film prezentowany w kinach w ramach 3. Przeglądu Horrorów Fest Makabra.

Tagi: Horror
Źródło: https:

Noc pożera świat - 2018-10-26

Dodano: 18.10.2018 2:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jak przetrwać inwazję zombie i nie zwariować? „Noc pożera świat” to niezwykle pomysłowy, niepozbawiony humoru i przerażający francuski horror, który łączy w sobie szaleństwo „28 dni później” i humor „Wysypu żywych trupów”. W doborowej obsadzie: Anders Danielsen Lie („Personal Shopper”, „Oslo, 31 sierpnia”), Golshifteh Farahani („Paterson”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”) i Denis Lavant („Holy Motors”). Film prezentowany m.in. na festiwalach Nowe Horyzonty, Tribeca, Fantasia i FrightFest.
Młody mężczyzna budzi się po imprezie w paryskiej kamienicy i z przerażeniem odkrywa, że miasto zostało opanowane przez hordy wygłodniałych żywych trupów. Aby przetrwać, musi zabarykadować się w starym domu i przystosować się do nowych ekstremalnych okoliczności.
Film prezentowany w kinach w ramach 3. Przeglądu Horrorów Fest Makabra.

Tagi: Horror
Źródło: https:

Poroniony - 2018-10-26

Dodano: 18.10.2018 2:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kultowe obrazy „Dziecko Rosemary” i „Babadook” dobitnie uświadamiają, że macierzyństwo nie jest po prostu trudne – jest ekstremalnie przerażające. Porównywany do „Paranormal Activity”, „Ducha” i wspomnianego arcydzieła Romana Polańskiego, gęsty od napięcia kanadyjski horror o wyczekiwanym macierzyństwie, które zamienia się w koszmar i desperacką walkę o przetrwanie. Laureat nagrody dla Najstraszniejszego filmu na festiwalu The Overlook.
Utrata jednego z bliźniąt podczas porodu wywołuje u Mary wielką traumę. Zdruzgotana śmiercią dziecka, popada w szaleństwo, podejrzewając, że na ocalałe niemowlę czyha złowroga siła, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój okrutny plan.
Film prezentowany w kinach w ramach 3. Przeglądu Horrorów Fest Makabra.

Tagi: Horror
Źródło: https:

Wyleczeni - 2018-10-26

Dodano: 18.10.2018 2:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Błyskotliwy, przerażający i nowatorski w podejściu do tematyki zombie irlandzki horror o świecie po apokalipsie, w którym udało się wynaleźć antidotum na wirusa zamieniającego ludzi w zombie. Znakomicie przyjęty na festiwalu filmowym w Toronto pełnometrażowy debiut reżyserski Davida Freyne’a z nominowaną do Oscara Ellen Page („Incepcja”, „Juno”), Samem Keeleyem („Wszystkie odloty Cheyenne’a”) i Tomem Vaughan-Taylorem („Avengers: Wojna bez granic”).
Po wielu latach globalnej epidemii wirusa, zamieniającego ludzi w krwiożercze bestie, zostaje wynaleziony lek, który kładzie kres apokalipsie. Zarażeni wracają do życia, a świat staje przed problemem reintegracji byłych zombie z resztą społeczeństwa niedotkniętą zarazą. Wyleczeni traktowani są z pogardą i nienawiścią, co doprowadza do poważnych społecznych napięć i aktów przemocy. Jednym z wyleczonych jest Senan (Sam Keeley) - młody mężczyzna prześladowany wspomnieniami bestialskich czynów, który trafia pod dach swojej bratowej Abbie (Ellen Page). Jego próba powrotu do codzienności staje się coraz trudniejsza w obliczu nasilającej się społecznej opresji i agresywnych nastrojów.
Film prezentowany w kinach w ramach 3. Przeglądu Horrorów Fest Makabra.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone