wtorek, 22 października 2019 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Małgorzata Kożuchowska  RSS
„Motyw” nowym serialem TVN. Grają Kożuchowska, Grochowska i Czernecki

Dodano: 14.06.2019 20:52 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu kryminalnego TVN „Motyw”, w którym główne role grają: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. Premiera produkcji zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku.

“Motyw” - kolejny kryminał z zagadką w tle. Nowość od TVN

Dodano: 14.06.2019 13:58 | 36 odsłon | 0 komentarzy

W rolach głównych: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. Premiera na wiosnę 2020. Akcja rozgrywa się w Gdańsku. Fabuła opiera się na miłosnym trójkącie, oraz zbrodni, dzięki której będziemy w retrospekcjach przenosić się do lat 80-tych. Serial reżyseruje Paweł Maślona. Szczerze mówiąc nie cieszę się na kolejny kryminał i rozwiązywanie zagadek kryminalnych z tajemniczą przeszłością. Ileż można? fot.TVN

Źródło: twoje-seriale.pl

Socha odmówiła Vedze?! "Ja chcę robić to co jest w zgodzie ze mną"

Dodano: 03.03.2019 10:54 | 19 odsłon | 0 komentarzy

W ciągu zaledwie kilku lat Patrykowi Vedze udało się zrewolucjonizować rynek filmowy w Polsce. Na jego produkcje ciągną setki tysięcy widzów, a aktorzy dwoją się i troją, żeby dostać u niego role. Nie przeszkadza im nawet to, że produkowane masowo obrazy reżysera zbierają zwykle koszmarne recenzje. Swoistą odwagą wykazała się Małgorzata Socha, która, w przeciwieństwie do swoich koleżanek Agnieszki Dygant i Małgorzaty Kożuchowskiej, nie przyjęła roli w filmie Vegi. Zapytana ostatnio, czy żałuje swojej decyzji, Gosia skwitowała, że jest z niej zadowolona i nie wyobraża sobie podjęcia roli, która nie byłaby w zgodzie z nią samą.

KLIKA PUDELKA o Kożuchowskiej : "Czekaliśmy na to, aż Małgorzata trochę się oszpeci"

Dodano: 19.12.2018 11:08 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Po roli tragicznie zmarłej w kartonach Hanki Mostowiak w M jak miłość, Małgorzacie Kożuchowskiej bardzo ciężko było zerwać z wizerunkiem "świętej". Kolejne role, choć przynosiły jej popularność i sympatię widzów, najwidoczniej wciąż nie pozwalały samej aktorce się spełnić. Stąd zdaje się decyzja o przyjęciu propozycji samego Patryka Vegi. Kożuchowska najwyraźniej aż tak spodobała się sobie w bardziej drapieżnej wersji, że w rolę wczuwała się jeszcze na samej premierze Plag Breslau, ubrana w kusą czarną sukienkę, eksponującą jej zgrabne nogi. Nie ma co ukrywać, chyba wszyscy czekali na mniej ugrzeczniony wizerunek artystki. Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

Źródło: https:

Kożuchowska w wyeksponowanych nogach poświęca czas fanom

Dodano: 13.12.2018 12:21 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Zdaje się, że Małgorzata Kożuchowska nie wytrzymała wizerunku "świętej" i na dobre postanowiła zerwać z łatką serialowej aktorki. Jakiś czas temu zdecydowała się zmienić swój wizerunek i zagrać w filmie Patryka Vegi. Aktorka w najnowszej produkcji "niepokornego" reżysera, Plagi Breslau, gra zmęczoną i doświadczoną przez życiem policjantkę, która słynie z twardego charakteru.Stosunkowo niedawno odbyła się premiera filmu, na której oczywiście nie mogło zabraknąć Małgosi. Gwiazda postawiła na pasującą do jej roli stylizację, eksponującą jej zgrabne nogi. Aktorka chętnie rozdawała autografy i pozowała z fanami, poświęcając im podobna przeszło kilkadziesiąt minut. Cóż za poświęcenie... Zobaczcie drapieżną Kożuchowską. Podoba Wam się w takim wydaniu?  

Źródło: https:

Małgorzata Kożuchowska i raper Kali w obsadzie filmu Proceder - pierwsze zdjęcia z planu

Dodano: 25.11.2018 9:46 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Do obsady filmu Proceder, który opowie o życiu popularnego polskiego rapera Tomasza Chady, dołączyli Małgorzata Kożuchowska i raper Kali. Pojawiły się także pierwsze zdjęcia z planu. Zobaczcie...

Źródło: filmozercy.com

"Plagi Breslau" 14 grudnia na Showmax

Dodano: 21.11.2018 2:02 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Nowy film sensacyjno-kryminalny Patryka Vegi "Plagi Breslau" trafi na platformę Showmax.com w piątek 14 grudnia. W rolach głównych Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska.

Źródło: https:

Kożuchowska broni nowego wyglądu: "Odzyskałam linię po ciąży"

Dodano: 30.10.2018 14:40 | 27 odsłon | 0 komentarzy

"Odzyskana" przez Macieja Zienia przyjaciółka, Małgorzata Kożuchowska, zawitała na jego ostatni pokaz w odblaskowej kreacji. Uwagę zwróciły nie tyko pióra, które miały dodać szyku i elegancji aktorce, ale przede wszystkim jej szczupła sylwetka. Kilka dni wcześniej celebrytka opublikowała na Ingramie zdjęcie, którym żegnała słoneczną jesień. Ciężko stwierdzić, czy to nieumiejętna obróbka zdjęcia, czy zbyt duże zamiłowanie Kożuchowskiej w dbaniu o urodę w salonach kosmetycznych.

Źródło: https:

Małgorzata Kożuchowska o problemach finansowych Zienia.

Dodano: 28.10.2018 21:00 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Trzy lata temu Maciej Zień został oskarżony przez władze swojej spółki o to, że przed wyjazdem na wakacje zabrał ze sobą bez zgody wspólników ubrania z kolekcji oraz kilkadziesiąt złotych w gotówce. Mówiło się, że projektant jest na skraju bankructwa. Zniknął z mediów na długo, ale miał ogromne wsparcie wśród gwiazd. Po kłopotach ani śladu. Zień właśnie zaprezentował najnowszą kolekcję swojej marki. Po pokazie o problemach sprzed lat porozmawialiśmy z Małgorzatą Kożuchowską.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone