wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Małgorzata Kożuchowska  RSS
Małgorzata Kożuchowska i raper Kali w obsadzie filmu Proceder - pierwsze zdjęcia z planu

Dodano: 25.11.2018 9:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Do obsady filmu Proceder, który opowie o życiu popularnego polskiego rapera Tomasza Chady, dołączyli Małgorzata Kożuchowska i raper Kali. Pojawiły się także pierwsze zdjęcia z planu. Zobaczcie...

Źródło: filmozercy.com

"Plagi Breslau" 14 grudnia na Showmax

Dodano: 21.11.2018 2:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nowy film sensacyjno-kryminalny Patryka Vegi "Plagi Breslau" trafi na platformę Showmax.com w piątek 14 grudnia. W rolach głównych Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska.

Źródło: https:

Kożuchowska broni nowego wyglądu: "Odzyskałam linię po ciąży"

Dodano: 30.10.2018 14:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy

"Odzyskana" przez Macieja Zienia przyjaciółka, Małgorzata Kożuchowska, zawitała na jego ostatni pokaz w odblaskowej kreacji. Uwagę zwróciły nie tyko pióra, które miały dodać szyku i elegancji aktorce, ale przede wszystkim jej szczupła sylwetka. Kilka dni wcześniej celebrytka opublikowała na Ingramie zdjęcie, którym żegnała słoneczną jesień. Ciężko stwierdzić, czy to nieumiejętna obróbka zdjęcia, czy zbyt duże zamiłowanie Kożuchowskiej w dbaniu o urodę w salonach kosmetycznych.

Źródło: https:

Małgorzata Kożuchowska o problemach finansowych Zienia.

Dodano: 28.10.2018 21:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Trzy lata temu Maciej Zień został oskarżony przez władze swojej spółki o to, że przed wyjazdem na wakacje zabrał ze sobą bez zgody wspólników ubrania z kolekcji oraz kilkadziesiąt złotych w gotówce. Mówiło się, że projektant jest na skraju bankructwa. Zniknął z mediów na długo, ale miał ogromne wsparcie wśród gwiazd. Po kłopotach ani śladu. Zień właśnie zaprezentował najnowszą kolekcję swojej marki. Po pokazie o problemach sprzed lat porozmawialiśmy z Małgorzatą Kożuchowską.

Źródło: https:

Plagi Breslau - bohaterowie filmu Patryka Vegi z groźnymi minami na pierwszym plakacie

Dodano: 11.10.2018 14:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Kożuchowska wcielająca się w główną bohaterkę filmu Plagi Breslau zaprezentowała nam przed momentem pierwszy oficjalny plakat produkcji. Zobaczcie sami.

Źródło: filmozercy.com

Kożuchowska uwiecznia na telefonie uwielbienie paparazzi

Dodano: 11.10.2018 11:22 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Kożuchowska z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Choć TVN-owska produkcja, w której grała główną rolę, została zdjęta z ramówki, aktorka może liczyć na stały etat w Telewizji Polskiej. Celebrytka uwagę mediów, jaką skupia na sobie, stara się wykorzystać w jak najlepszy sposób. Kilka dni temu pojawiła się na premierze filmu Marka Koterskiego, 7 uczuć. Choć nie znalazła się w obsadzie filmu, swoją stylizacją zrobiła prawdziwą furorę. Zainteresowania fotoreporterów postanowiła uwiecznić na swoim Instagramie.

TVN ma 10 nowych projektów serialowych, m.in. serial o przeszczepach i sitcom „Polska 2050”

Dodano: 10.09.2018 21:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Na kolejne sezony ramówkowe stacja TVN szykuje cztery zupełnie nowe seriale i miniserie, m.in. opowieść o przeszczepach, sitcom futurystyczny oraz serial z Małgorzatą Kożuchowską. Projekty są na razie rozwijane przez scenarzystów. - Mamy tak naprawdę 10 projektów, ale one są na różnym etapie developmentu - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy Grupy TVN Discovery.

Źródło: https:

Warnke powinna skorzystać z pomocy makijażystki LM96? "Coś złego dzieje się z jej twarzą"

Dodano: 10.09.2018 13:59 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Niespełna tydzień temu odbyła się siódma edycja imprezy Flesz Fashion Night. Wydarzenie przyciągnęło plejadę polskich gwiazd, a celebrytki robiły wszystko, by zwrócić na siebie uwagę paparazzi.  Tym razem muzami topowych polskich projektantów okazały się być m.in. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Horodyńska, Julia Wieniawa czy Edyta Herbuś. Szczególną uwagę zwróciła na siebie Dorota Rabczewska, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Katarzyna Warnke, która swoim ciałem i samodzielnie wykonanym makijażem promowała najnowszą akcję "Love over hate". Za to Angelika Mucha, jak zwykle nietrafionym doborem rozświetlacza, dodała sobie parę lat.

Zień rozpływa się nad Kożuchowską: "To marzenie każdego projektanta, żeby ubierać Małgosię"

Dodano: 07.09.2018 14:54 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat była najwierniejszą klientką i przyjaciółką Macieja Zienia. Niestety pokaz projektanta w jednym z warszawskich kościołów zniesmaczył znaną ze swojej religijności aktorkę. Małgosia obraziła się na Macieja i przestała przychodzić na jego wydarzenia, tłumacząc się brakiem czasu. W międzyczasie Zień znalazł natchnienie u boku Katarzyny Warnke, która została ambasadorką jego ostatniej kolekcji. Podczas ostatniego Flesz Fashion Night u boku projektanta w roli muzy pojawiła się jednak Kożuchowska. Celebryta nie szczędził pochlebstw w kierunku aktorki zapewniając, że każdy projektant marzy, by ubierać Gosię w swoim butiku. Aktorka z dystansem przysłuchiwała się komplementom projektanta. Doceni wylewność?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone