wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
Maria, królowa Szkotów - kłótnia kuzynek w nowym zwiastunie produkcji

Dodano: 05.12.2018 19:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do sieci trafiła druga zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami filmu Maria, królowa Szkotów. Produkcja wejdzie do kin już w tym tygodniu. Zobaczice sami.

Tagi: MaRina
Źródło: filmozercy.com

[25.12.2018] Pech to nie grzech

Dodano: 02.12.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w...

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Mariah Carey śpiewa "All I Want For Christmas Is You" z dziećmi

Dodano: 29.11.2018 20:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Moroccan i Monroe, dzieci Mariah Carey, pomagają jej śpiewać "All I Want For Christmas Is You".

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Robin Hood: Początek - 2018-11-29

Dodano: 22.11.2018 2:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Leonardo Di Caprio przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na postać jednego z najsłynniejszych bohaterów wszech czasów. Robin Hood wyrasta tu na pierwowzór wielu współczesnych superbohaterów.
Robin Hood to już nie rozbójnik z Sherwood, ale wojownik gotów rzucić wyzwanie potężnej armii i skorumpowanej władzy.
Zrealizowana z wielkim rozmachem, pełna przygód, wielkich scen bitewnych i humoru opowieść o narodzinach legendy Robina z Sherwood. Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany,
a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Justyna Kozłowska-Domagała i Tomasz Klimek w agencji kreacji oprawy i reklamy Telewizji Polskiej

Dodano: 21.11.2018 20:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W ramach agencji kreacji oprawy i reklamy Telewizji Polskiej utworzono dział kreacji. Jego szefową została Justyna Kozłowska-Domagał, do zespołu agencji dołączyli też m.in. producent Tomasz Klimek, fotograf Waldemar Kompała oraz graficy Paweł Górka, Agata Tyszka i Mariusz Pietrzak.

Źródło: https:

Bojarska Ferenc: "Trzeba iść z duchem czasu, więc jestem wszędzie: Instagram, Facebook"

Dodano: 19.11.2018 13:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mariola Bojarska-Ferenc kilka lat temu była niewątpliwie autorytetem jeśli chodzi o świat fitnessu, jednak ostatnimi czasy znana jest głównie z dogryzania Ewie Chodakowskiej. Mariola zarzucała Ewie to, że jej kariera opiera się głównie na aferach. Mimo braku szacunku do młodszej koleżanki po fachu, "guru fitnessu" na każdym kroku podkreśla, że chce być kobietą nowoczesną, przekonując, że wiek to nie metryka, a stan umysłu. W związku z tym, idąc z duchem czasu, postanowiła spróbować z mediami społecznościowymi, bo jak sama twierdzi: "kiedyś wystarczyła tylko telewizja i pisanie w dobrym magazynie, a teraz okazuje się, że to jest za mało, że trzeba iść z duchem czasu".Obserwujecie profile Marioli?

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Związek Durczoka i Oleś: "Zeszli się ze względu na psa?" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 18.11.2018 10:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po cichym rozwodzie z Marianną Dufek, Kamil Durczok bardzo szybko znalazł ukojenie u boku o 22 lata młodszej Julii Oleś. Co ciekawe, w przeszłości znał rodziców Julki, więc swoją przyszłą dziewczynę poznał jeszcze, gdy była dzieckiem… W czerwcu tego roku doszło jednak do niespodziewanego rozstania, co oczywiście można było wywnioskować z serii emocjonalnych wpisów zarówno na profilu Kamila, jak i Julki. Jak się okazało kilka dni temu, rozstanie jest już zamierzchłą przeszłością, zakochani byli widziani na koncercie Dawida Podsiadło oraz w czasie podróży do Tel Awiwu, podczas której Oleś czule nazywała partnera "ziemniaczkiem".Wam też dziennikarz nieco przypomina ziemniaka? Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 na kanale naziemnym telewizji WP.

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Bojarska-Ferenc też organizuje obóz treningowy! "Przygotowuję odchudzające wakacje"

Dodano: 13.11.2018 10:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Obozy treningowe Anny Lewandowskiej oraz Ewy Chodakowskiej cieszę się ogromnym zainteresowaniem. W ślady młodszych koleżanek z branży postanowiła pójść Mariola Bojarska-Ferenc, organizując "odchudzające wakacje". 57-latka ma zamiar w niedługim czasie zorganizować swój "fit weekend". Zdaniem Bojarskiej-Ferenc takie wyjazdy to solidna porcja wiedzy na temat zrównoważonego odżywiania połączona z prezentacją najnowszych technik ruchu zaczerpniętych ze Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkań z celebrytką nie zabraknie oczywiście lekcji dobrego stylu oraz ładnego poruszania się. "Guru fitnessu" dodała, że projekt powstał na specjalną prośbę fanów i jest ewenementem na polską skalę. Skusicie się?

Źródło: https:

[29.11.2018] Robin Hood: Początek

Dodano: 10.11.2018 0:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci,...

Tagi: MaRina
Źródło: https:

W rytmie serca - Romantyczna niespodzianka. Streszczenie 12 odcinka

Dodano: 09.11.2018 15:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Premiera 18 listopada 2018. Szarek szykuje romantyczną niespodziankę dla Ewy, korzystają przy tym z pomocy lokalnego radia oraz doktora Zycha. Tymczasem w sądzie rozpoczyna się proces Gałczyńskiego. Siedlecki przedstawia kolejnych świadków, a Edward w drodze na rozprawę zostaje zaatakowany przez mafię. Maria pada ofiarą szalonej miłości, którą czuje do niej Beniamin. Chłopak [...]

Tagi: MaRina
Źródło: twoje-seriale.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone