wtorek, 19 lutego 2019 r.  Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Magda Gessler ruszy w Polskę w nowym programie Food Network. Jej syn Tadeusz Müller gwiazdą stacji

Dodano: 24.01.2019 20:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W wiosennej ramówce stacji Food Network znajdzie się nowy program Magdy Gessler - „Odkrycia Magdy Gessler”, w którym znana restauratorka oprowadzi widzów po najbardziej oryginalnych lokalach gastronomicznych w Polsce. Od wiosny gwiazdą stacji zostanie także jej syn, Tadeusz Müller - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

Lara Gessler: "Nowy mężczyzna może bardziej pasować do jej stylu życia" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 19.01.2019 12:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Choć plotki o rozstaniu Lary Gessler i jej męża Pawła Rucza krążą już od przeszło miesiąca, to dopiero niedawno pojawiły się w tym temacie pewne nowe fakty. Okazuje się, że córka Magdy Gessler nie próżnuje, bo prawdopodobnie już spotyka się z innym mężczyzną. Co więcej, jest to prawnik, który jest powiązany z osobą Joanny Jabłczyńskiej. Zatem zdaje się, że znacznie bardziej pasuje do "celebryckiego" życia Lary, niż Paweł, będący z zawodu barmanem. Bliska relacja Gessler z prawnikiem trwa już podobno od dłuższego czasu. Myślicie, że rozwód będzie szybki?

Źródło: https:

Magda Gessler lokomotywą reklamową TVN. "Maszynka do zarabiania pieniędzy"

Dodano: 16.01.2019 20:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler jest najlepiej zarabiającą dla swojej stacji gwiazdą telewizyjną. Jej "Kuchenne rewolucje" wygenerowały dla TVN przychody reklamowe na poziomie 230 mln złotych - pokazuje raport domu mediowego MullenLowe MediaHub. Trzeba jednak pamiętać, że to suma oparta na danych cennikowych, które nie uwzględniają rabatów, mogących wynosić kilkanaście procent.

Źródło: https:

Lara wkrótce pochwali się nowym partnerem? "Aspiracje celebryckie wpłynęły na ich relacje"

Dodano: 12.01.2019 14:13 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Lara Gessler stan cywilny zmieniła zaledwie półtora roku temu. Choć w małżeństwie od dłuższego czasu nie działo się najlepiej, celebrytka nie dała nic po sobie poznać. Córka Magdy Gessler chętniej angażowała się w rozwój celebryckiej kariery, biorąc udział w Ameryka Express oraz publikując śmiałe zdjęcia na Instagramie. Nieoficjalnie mówi się, że jednym z powodów rozstania była zbyt częsta interwencja Magdy Gessler w młode małżeństwo. Ambicją restauratorki było stworzenie z Lary i Pawła celebryckiej pary, co nie do końca spodobało się barmanowi.Lara wkrótce podzieli się również nowym romansem?

Źródło: https:

Kolorowa Joanna Horodyńska kupuje ciastka, a Lara Gessler trzyma drzwi

Dodano: 25.12.2018 13:17 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Horodyńska to jedna z tych polskich stylistek, które przekonane o swoim wyczuciu stylu, chętnie oceniają stylizacje innych gwiazd. Sama projektantka słynie z wyszukanych strojów, które niestety nie przemawiają do większości, co w rezultacie nieraz sprawiało, że była uważana za najgorzej ubraną celebrytkę.Ostatnio paparazzi przyłapali stylistkę przechadzającą się ulicami Warszawy w poszukiwaniu smakołyków. Łakomstwo doprowadziło Asię nigdzie indziej, jak do popularnej wśród celebrytów cukierni Magdy Gessler, gdzie za małe ciastko można zapłacić cenę adekwatną urodzinowemu tortowi. Podczas gdy Horodyńska wybierała smakołyki, o jej prywatność dbała Lara Gessler, która gorliwie… trzymała drzwi wejściowe cukierni. Czyżby Asia bała się, że paparazzi dostrzegą, co kupuje?

Źródło: https:

Rosati kreuje się na ofiarę? "Pochodzi z zamożnej rodziny"

Dodano: 24.12.2018 12:15 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati bardziej znana jest z dzielenia się życiem prywatnym niż z aktorskich dokonań. Celebrytka niedawno na łamach prasy udzieliła wywiadu, w którym pozując na okładce z córką, żaliła się na samotne macierzyństwo oraz zaczęła opowiadać o wadach byłego partnera. W obronie Roberta Śmigielskiego stanęła między innymi Magda Gessler oraz Krystyna Demska-Olbrychska. Rosati, która lansuje się na ikonę samotnego macierzyństwa, zapewnia, że w wywiadzie powiedziała prawdę. Wszystko wskazuje jednak na to, że 34-latka nie radzi sobie najlepiej z zamieszaniem, które wywołały jej wywody w kolorowej prasie. Aktorka boi się, że głos w sprawie zabierze Śmigielski?

Źródło: https:

Piróg: "Nagle przychodzi Boże Narodzenie i każdy musi mieć żywego karpia"

Dodano: 21.12.2018 11:40 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W dobie dużej świadomości w temacie walki o prawa zwierząt, zdaje się czymś normalnym, że również i celebryci wypowiadają się w tym kwestiach. W związku ze zbliżającymi się świętami większość gwiazd (za wyjątkiem Magdy Gessler) apeluje o niekupowanie żywych karpi.W drażliwej kwestii ratowania świątecznych karpi wypowiedział się również Michał Piróg, który poparł apel wystosowany przez Maję Ostaszewską. Tancerz stwierdził, że nie rozumie, dlaczego akurat w tym czasie w roku ludzie potrzebują zjeść świeżą rybę: Nie rozumiem tego, że przez cały rok nie jemy świeżej ryby, a nagle przychodzi Boże Narodzenie i każdy musi mieć żywego karpia - stwierdził zrezygnowany choreograf. Zgadzacie się z nim?

Źródło: https:

Wolszczak o Gessler: "Nie sądzę, żeby była kobietą okrutną"

Dodano: 21.12.2018 11:35 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Od lat gwiazdy angażują się w akcje ratujące wszelkie możliwe zwierzęta. Niektóre odwiedzają schroniska, a inne walczą o godne życie karpi. Ostatnio w tej ostatniej kwestii, jak to przed świętami, nieco zawrzało. Okazało się, że nie wszyscy celebryci mają na celu ratowanie zwierząt, a niektórzy z nich, na tyle nie liczą się z ich życiem, że zachęcają do stosowania brutalnych praktyk. Choć Magda Gessler mogłaby się wydawać największym kulinarnym autorytetem w Polsce, kilka dni temu otwarcie zachęciła do stosowania okrutnych działań względem świątecznych karpi, radząc aby... głodzić je przez tydzień!W najnowszym wywiadzie zachowanie Magdy postanowiła skomentować Grażyna Wolszczak, która stwierdziła, że dla Gessler liczy się po prostu… smak i dodała, że nie sądzi, aby była "kobietą okrutną". Słusznie staje w jej obronie?

Źródło: https:

Gwit o przepisie Gessler na karpia: "TO KARYGODNE"

Dodano: 20.12.2018 15:18 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Tuż przed świętami Magda Gessler pochwaliła się przepisem na najsmaczniejszego karpia. Porada restauratorki wywołała wielkie oburzenie, ponieważ Magda poleciła fanom, by kilka dni przed przyrządzeniem karpia nieco przegłodzili rybę. Teorię Gessler potwierdziła inna koneserka smaku, Ewa Wachowicz. Słowa Magdy wzburzyły również Dominikę Gwit, która zapewnia, że od wielu lat nie jada karpia w wigilijny wieczór. Celebrytka stwierdziła, że rady Gessler są karygodne. Aktorka nie może zrozumieć, dlaczego ikona gastronomii zachęca do znęcania się nad zwierzętami.

Źródło: https:

Gessler z cekinowym tobołkiem przechadza się pod TVN-em

Dodano: 17.12.2018 10:31 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler od kilku lat przemierza Polskę i z powodzeniem pomaga podupadającym restauracjom. W wiosennej ramówce stacja TVN wyemituje 19. (!) sezon Kuchennych Rewolucji. Celebrytka w miniony weekend pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o kulisach najnowszego sezonu produkcji. Wizycie w śniadaniówce towarzyszyła burza loków Gessler w nieco odświeżonej wersji oraz efektowna stylizacja. Magda nałożyła na siebie białe dzwony oraz polarową kurtkę. Całość podkreśliła cekinową torebką oraz srebrnymi butami. Stylowa?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone