wtorek, 22 października 2019 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Magdalena Różczka  RSS
Pierwszy zwiastun filmu „1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej

Dodano: 07.10.2019 17:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Tej jesieni Kino Świat i TVN wprowadzą do kin swój nowy film pod tytułem "1800 gramów", w którym główne role zagrali Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, D...

Źródło: filmozercy.com

15 listopada premiera filmu TVN „1800 gramów”. W roli głównej Magdalena Różczka

Dodano: 13.08.2019 20:50 | 6 odsłon | 0 komentarzy

15 listopada br. odbędzie się kinowa premiera nowego filmu obyczajowego „1800 gramów”, którego producentem jest TVN. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Magdalena Różczka (główna rola), Danuta Stenka, Maciej Zakościelny i Roma Gąsiorowska.

„1800 gramów” nowym filmem obyczajowym TVN. Magdalena Różczka w roli głównej

Dodano: 02.04.2019 20:45 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W listopadzie br. odbędzie się kinowa premiera nowego filmu obyczajowego „1800 gramów”, którego producentem jest TVN. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Magdalena Różczka (główna rola), Danuta Stenka, Maciej Zakościelny i Roma Gąsiorowska.

Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 02.02.2018 2:01 | 82 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

Listy do M. “Czas niespodzianek” - nowa odsłona kinowego hitu

Dodano: 02.02.2017 13:38 | 144 odsłon | 0 komentarzy

10 listopada 2017 w kinach zadebiutuje kolejna część Listów do M. Tym razem w rolach głównych wystąpią: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Pojawi się również Tomasz Karolak (tradycyjnie jako Mikołaj), Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk. Film [...]

Topa obejmuje Różczkę pod TVN-em

Dodano: 07.01.2017 13:35 | 60 odsłon | 0 komentarzy

Dzień Dobry TVN emituje ostatnio cykl rozmów o przyjaźniach między gwiazdami. Wczoraj gośćmi w tym temacie byli Magdalena Różczka i Bartłomiej Topa. Tuż po wyjściu z telewizji, w świetnych humorach chętnie pozowali paparazzi. Topa objął nawet czule Różczkę, po czym wspólnie odjechali. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Po prostu przyjaźń - 2017-01-06

Dodano: 27.12.2016 3:00 | 101 odsłon | 0 komentarzy


Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady.
Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry , gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.
Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone