wtorek, 23 lipca 2019 r.  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Wiadomości z tagiem Panorama  RSS
„Fakty” liderem oglądalności w I półroczu, „Panorama” z największym spadkiem

Dodano: 06.07.2019 21:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w pierwszym półroczu br. były „Fakty” TVN, które odnotowały największy wzrost - zyskały ponad 200 tys. widzów. Najwięcej straciła „Panorama” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: TVN, Panorama
Źródło: https:

„Fakty” liderem programów informacyjnych w czerwcu, „Panorama” z największym wzrostem

Dodano: 03.07.2019 21:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w czerwcu br. były „Fakty” TVN. Największym wzrostem na głównych antenach pochwalić się mogła „Panorama” TVP2, a najwięcej straciły „Wiadomości” TVP1 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: TVP2, TVN, Panorama
Źródło: https:

„Fakty” liderem programów informacyjnych w lutym. Duży spadek „Wydarzeń” i „Panoramy”

Dodano: 05.03.2019 21:33 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w lutym br. były „Fakty” TVN. Wzrostami widowni na głównych antenach pochwalić się mogły serwisy TVP1: „Teleexpress” i „Wiadomości”, a najwięcej straciły „Panorama” TVP2 i „Wydarzenia” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

„Fakty” liderem serwisów informacyjnych, tylko „Wiadomości” ze wzrostem widowni

Dodano: 04.01.2019 21:11 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w grudniu ub.r. były „Fakty” TVN. Jedynym wzrostem pochwalić się mogły „Wiadomości” TVP1, a najwięcej straciła „Panorama” TVP2 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: TVP2, TVN, Panorama
Źródło: https:

[18.01.2019] Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Dodano: 22.12.2018 0:00 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego...

Tagi: Panorama
Źródło: https:

„Wiadomości” ze wzrostem widowni w listopadzie. Liderem „Fakty”

Dodano: 05.12.2018 21:33 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Liderem oglądalności wśród programów informacyjnych w listopadzie br. były „Fakty” TVN. Jedynym wzrostem pochwalić się mogły „Wiadomości” TVP1, a najwięcej straciła „Panorama” TVP2 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: TVP2, TVN, Panorama
Źródło: https:

Elegancka Lis puszcza dymki z elektronicznego papierosa

Dodano: 29.11.2018 13:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Kilka lat temu Hanna Lis zaliczyła wpadkę z paczką papierosów. Prezenterka zapomniała schować ją tuż przed rozpoczęciem Panoramy, w związku z tym widzowie mogli zobaczyć, co pali. Pojawiły się nawet komentarze, że to jakaś kryptoreklama. Niemal rok po tym incydencie Hania powiedziała, że bardzo się go wstydzi i że zamierza rzucić palenie. Mimo zapewnień celebrytkę często można spotkać w towarzystwie nikotyny. Kilka dni temu pojawiła się na prezentacji biżuterii ZoZo Design. Tym razem zabrała ze sobą elektronicznego papierosa, który nie przeszkadzał w ożywionej rozmowie z innymi celebrytkami.

Tagi: Panorama
Źródło: https:

Z perspektywy Paryża - 2018-10-19

Dodano: 11.10.2018 2:01 | 39 odsłon | 0 komentarzy


"Nie sposób nie być poruszonym przez tę świetnie opowiedzianą historię pierwszych życiowych rozczarowań i poważniejszych wątpliwości."
Hollywood Reporter
Historia młodych przyjaciół odkrywających tajemnice życia i sztuki w Paryżu. Prezentowany w sekcji Panorama 68. MFF w Berlinie film, wyreżyserował Jean-Paul Civeyrac , autor „Dziewcząt w czerni” i „Mojej przyjaciółki Victorii”.
W KINACH OD 19 PAŹDZIERNIKA 2018
Pełen oczekiwań Etienne przenosi się do Paryża z Lyonu, aby studiować reżyserię filmową na Sorbonie. Tym samym czeka go rozłąka z jego dziewczyną Lucie, jednak chłopak obiecuje ukochanej kontaktować się z nią regularnie przez Skype.
Na studiach Etienne poznaje Jean-Noëla i Mathiasa, podobnych sobie pasjonatów kina, którzy również przybyli do metropolii z mniejszych miast. Nowi przyjaciele wspólnie omawiają kanon filmowy, czytają teksty Flauberta i Pasoliniego, słuchają Bacha i Mahlera.
Sympatyczny ekstrawertyk Jean-Noël pomaga nieśmiałemu Etienne’owi zyskać pewność siebie. Z kolei Mathias jest wycofany, powściągliwy i tajemniczy, a do tego ma nawyk znikania na całe tygodnie. Nikt też nigdy nie widział żadnego filmu studenckiego Mathiasa. Niepokój Etienne’a o Mathiasta wzrasta, kiedy bohater przypadkowo odkrywa, że kolegę coś łączy z Annabelle, młodą idealistką i współlokatorką Etienne’a, w której chłopak sekretnie się kocha.
Jean-Paul Civeyrac przejmująco opowiada o pierwszym poważnym zetknięciu się młodych ludzi ze sztuką i... życiem.
Historia młodych przyjaciół to roman d’education w najlepszym, klasycznym wydaniu, nawiązującym do Flauberta i Balzaca. Oryginalny tytuł „Mes provinciales” jest nawiązaniem do utworu „Les provinciales” („Prowincjałki”) Blaise’a Pascala.

Źródło: https:

Hard paint - 2018-10-05

Dodano: 04.10.2018 2:01 | 41 odsłon | 0 komentarzy


Młody chłopak pod nickiem NeonBoy występuje za pieniądze przed kamerką internetową. Jego znakiem rozpoznawczym jest świecąca farba, którą oblewa swoje ciało. Pewnego dnia odkrywa, że ktoś naśladuje jego występy.
FESTIWALE I NAGRODY
Berlinale 2018 - Teddy Award - Nagroda dla Najlepszego Queerowego Filmu
Berlinale 2018 - Nagroda Międzynarodowego Stowarzyszenia Kin Artystycznych (CICAE) w sekcji Panorama
MFF w Guadalajarze 2018 - Nagroda Maguey dla Najlepszego Filmu
Outfest Los Angeles 2018 - Nagroda dla Najlepszego Filmu
BFI Flare 2018 w Londynie - oficjalna selekcja
Inside Out 2018 w Toronto - oficjalna selekcja
Frameline 2018 - oficjalna selekcja
MFF w Skopje 2018 - oficjalna selekcja
Sydney Film Festival 2018 - oficjalna selekcja
Nowe Horyzonty 2018 - oficjalna selekcja

Źródło: https:

„Panorama opinii” nowym cyklem wywiadów po „Panoramie” w TVP Info

Dodano: 11.09.2018 20:41 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Od poniedziałku po głównym wydaniu „Panoramy” jest emitowany w TVP Info nowy cykl wywiadów „Panorama opinii”. Wcześniej w tym paśmie pokazywano „Po przecinku”.

Tagi: Panorama
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone