poniedziałek, 24 września 2018 r.  Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Wiadomości z tagiem Pitbull  RSS
Pitbull. Ostatni pies z Vivą 17/18

Dodano: 23.08.2018 8:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Film Pitbull. Ostatni pies dostępny jest z aktualnym wydaniem dwutygodnika Viva (17/2018), a od 27 sierpnia także z dwutygodnikiem Party (18/2018). Wydanie z książeczką.

Tagi: Pitbull
Źródło: filmozercy.com

303. Bitwa o Anglię - 2018-08-17

Dodano: 15.08.2018 2:01 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki – legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej. W międzynarodowej obsadzie, obok Marcina Dorocińskiego („Jack Strong”, „Pitbull. Ostatni pies”) i Filipa Pławiaka („Listy do M. 3”), wystąpili również: gwiazda kultowego serialu „Gra o tron” – Iwan Rheon oraz syn Mela Gibsona – Milo Gibson (znany m.in. z nagrodzonego dwoma Oscarami obrazu „Przełęcz ocalonych”). Reżyserii podjął się David Blair –zdobywca nagród BAFTA i Emmy. Za efekty specjalne odpowiada firma Lipsync Post, mająca na swoim koncie pracę przy zagranicznych produkcjach z największymi hollywoodzkimi gwiazdami. Zdjęciami do filmu zajął się Piotr Śliskowski – wybitny operator, który pracował przy „Generale Nilu”, „80 milionach” i serialu „Czas honoru. Powstanie”.
Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAFu. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold „Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami. Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi.
„My nie błagamy o wolność, my o nią walczymy” - Witold Urbanowicz, dowódca Dywizjonu „303”
„Nigdy w historii ludzkich konfliktów tak wielu nie zawdzięczało tak dużo tak nielicznym” - fragment przemówienia Winstona Churchilla, w którym brytyjski premier podziękował lotnikom za powstrzymanie inwazji Hitlera.
„Na film o Dywizjonie 303 czekałem całe życie - po to, aby ludzie w Polsce i na całym świecie mogli poznać i zobaczyć na własne oczy historię wielkich polskich bohaterów, w tym mojego dziadka - sierżanta Stanisława Słowikowskiego. Ta opowieść pełna jest emocji, dramatyzmu, braterstwa i ogromnego szczęścia płynącego z triumfu garstki ludzi nad przeważającą liczebnie armią wroga. To film, który powinien zobaczyć każdy!” - Antoni Dmochowski, wnuk sierżanta Stanisława Słowikowskiego z Dywizjonu 303

Źródło: https:

Pitbull. Ostatni Pies w sierpniu na Blu-ray

Dodano: 11.07.2018 11:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kino Świat poinformowało, że 23 sierpnia do sprzedaży trafią wydania Blu-ray i DVD z filmem Pitbull. Ostatni Pies.

Źródło: filmozercy.com

Doda chce zrewolucjonizować polski film: "Ciągle promowane są te same twarze"

Dodano: 24.05.2018 9:57 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Odkąd zakochany w Dodzie producent Emil Stępień tak pozmieniał scenariusz Pitbulla, by kręcił się wokół Rabczewskiej, słyszymy o planach producenckich Doroty. Otworzyła firmę producencką i celuje w filmy akcji, męskie kino, gdzie obowiązkowo pojawiają się honor i odwaga. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl wyznała, że jest po prostu zaginionym rycerzem, który nie pasuje do dzisiejszych czasów i właśnie te wartości wyznaje. Przy okazji zapowiedziała, że chce zrewolucjonizować polski rynek filmowy i wprowadzić do niego nowe twarze. Kibicujecie jej?

Źródło: https:

Pitbull wraca do Patryka Vegi

Dodano: 21.05.2018 12:21 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega poinformował na swoim profilu w serwisie Facebook, że prawa do ekranizacji kolejnego Pitbulla ponownie trafiły w jego ręce.

Źródło: filmozercy.com

Enrique Iglesias przenosi się do Miami

Dodano: 11.05.2018 20:01 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Enrique Iglesias opublikował klip do piosenki "Move To Miami" z udziałem Pitbulla.

Tagi: Pitbull
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Doda: "Jest dużo pochlebstw po "Pitbullu". Fani doceniają moją ciężką pracę"

Dodano: 17.04.2018 10:34 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Premiera nowej części Pitbulla, w którym Dorota Rabczewska zagrała główną rolę kobiecą, to dla niej dobra okazja, by wrócić na chwilę do początków kariery. Przypomnijmy, że Doda jako 14-latka zaczynała swoją przygodę w Warszawie w Teatrze Buffo pod okiem Janusza Józefowicza. Mimo ogromnego sukcesu i pozytywnych komentarzy, Rabczewska nie zamierza kontynuować przygody z aktorstwem.

Źródło: https:

Pitbull. Nowe porządki za 19 zł

Dodano: 12.04.2018 8:44 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Na Saturn.pl w Outlecie pojawił się film Pitbull. Nowe porządki. Aktualna cena 19.97 zł.

Źródło: filmozercy.com

Open FM Live odc. 9 – Doda

Dodano: 11.04.2018 12:41 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Gościem dziewiątego odcinka programu muzycznego Open FM Live była Doda. W szczerej rozmowie wokalistka opowiedziała o swoich reakcjach na hejt, o uciążliwych stronach popularności, a także o żmudnej pracy, którą wykonuje od trzynastego roku życia. Nie zabrakło też słów o filmie "Pitbull", w którym zagrała jedną z głównych ról, a także pytań od widzów i quizu ze znajomości polskich piosenek.

Źródło: https:

"Pitbull. Ostatni pies" hitem. Władysław Pasikowski bije rekord dzięki Dodzie

Dodano: 20.03.2018 20:52 | 13 odsłon | 0 komentarzy

"Pitbull. Ostatni pies" z Dodą w jednej z głównych ról to rekordowy film dla Władysław Pasikowski. Blisko 350 000 widzów zobaczyło obraz w pierwszy weekend.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone