wtorek, 19 lutego 2019 r.  Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
TVP1 liderem, TVN wyprzedził Polsat w 16-49. „M jak miłość” i PŚ w skokach hitami tygodnia

Dodano: 18.02.2019 22:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Największą widownię w zeszłym tygodniu zgromadziły seriale „M jak miłość” i „Na dobre i na złe” oraz PŚ w skokach narciarskich. Wśród stacji w 4+ pierwsza była TVP1, a w 16-49 nowym liderem został TVN, który wyprzedził Polsat - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Źródło: https:

TVN Style i Polsat Play najchętniej oglądanymi kanałami lifestylowymi

Dodano: 18.02.2019 20:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W styczniu 2019 roku liderem oglądalności wśród kanałów lifestylowych było TVN Style. Największy wzrost w zestawieniu zanotował Food Network, a na czele spadków uplasował się kanał E! - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Polsat, TVN
Źródło: https:

Roześmiana Kubicka wybrała się na makijaż do przyjaciela

Dodano: 18.02.2019 14:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Kariera" Sandry Kubickiej w Polsce opiera się przede wszystkim na opowieściach o jej sukcesach za oceanem. Największym osiągnięciem celebrytki było pochwalenie się wdziękami w amerykańskim Playboyu. Modelka nie ukrywa zresztą, że rozbieranie się uważa za "zaszczyt". W ubiegłym roku modelka rozstała się z DJ-em Cedrikiem Gervaisem, jednak 23-latka prędko pocieszyła się w ramionach przystojnego brazylijskiego modela, Amadeo Leandro. Niestety, związek zakończył się równie szybko jak się zaczął. Kubicką ostatnio najczęściej można spotkać w towarzystwie przyjaciół. Kilka dni temu wybrała się do zaprzyjaźnionego makijażysty. Kubicka w wybornym humorze wydymała usta przy nakładaniu szminki.

Tagi: Polsat
Źródło: https:

Karpiel-Bułecka walczy o sławę: "Telewizja nadal ma wielką siłę"

Dodano: 18.02.2019 14:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Staszek Karpiel-Bułecka na początku nie był przekonany co do udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bał się, że nie poradzi sobie zarówno wokalnie, jak i aktorsko. Po próbach i pierwszej metamorfozie stres jednak minął, a lider grupy Future Folk nabrał wiatru w żagle. Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy kontakt muzyka z programami rozrywkowymi. Celebryta pojawił się wcześniej w Azja Express czy w Tańcu z Gwiazdami. Muzyk liczy również na to, że jego udział w show Polsatu pomoże w wypromowaniu zespołu. Karpiel-Bułecka chciałby usłyszeć swoje utwory w stacjach radiowych i przyciągnąć na koncerty jeszcze więcej osób. Pozazdrościł sukcesu stryjowi?

Vega pokazał nam siłownię w swoim biurze. "Trener do mnie przyjeżdża"

Dodano: 18.02.2019 12:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Patryk Vega kręci najbardziej kasowe filmy w Polsce, a już niedługo premiera jego kolejnej produkcji "Kobiety Mafii 2". Reżyser zaprosił nas do swojego gabinetu na warszawskim Wilanowie. Pokazał, w jakich warunkach pracuje i udzielił szczerego wywiadu, opowiadając o zaskakującej metamorfozie. Zobaczcie, czego udało się dowiedzieć reporterowi WP Gwiazdy.

Źródło: https:

Cykl „Polsat Doku w Polsat News” w Polsat News

Dodano: 18.02.2019 2:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę, 16 lutego br. Polsat News rozpoczął emisję nowego cyklu „Polsat Doku w Polsat News”.

Tagi: Polsat
Źródło: https:

„Chłopaki do wzięcia” hitem Polsatu Play. Wiosną kolejna edycja

Dodano: 16.02.2019 21:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pokazywane w Polsacie Play wszystkie odcinki „Chłopaków do wzięcia” - zarówno premierowe jak i powtórkowe - w 2018 roku miały ponad dwukrotnie wyższą oglądalność od średnich wyników stacji. Emisje w Polsacie śledziło 1,05 mln widzów. Kolejny premierowy sezon cyklu stacja pokaże w wiosennej ramówce br. - Jest to najchętniej oglądany program w historii kanałów tematycznych w Polsce - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Radosław Sławiński, dyrektor Polsatu Play.

Tagi: Polsat
Źródło: https:

Jacek Kurski o pokazaniu w „Wiadomościach” zdjęć i nazwisk protestujących: regularnie demonstrowali, więc są osobami publicznymi

Dodano: 16.02.2019 21:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich  napisał do prezesa TVP Jacka Kurskiego w sprawie wydania „Wiadomości”, w którym upubliczniono wizerunek osób protestujących pod siedzibą nadawcy. Zdaniem Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej, osoby, które regularnie uczestniczą w demonstracjach, są osobami publicznymi, więc ich twarze mogły być pokazane w serwisie.

Źródło: https:

Folkowy zespół Tulia reprezentantem Polski na Eurowizji

Dodano: 15.02.2019 22:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Komisja konkursowa Telewizji Polskiej zadecydowała, że reprezentantem naszego kraju na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie będzie zespół Tulia.

Źródło: https:

Folkowy zespół Tulia reprezentantem Polski na Eurowizji

Dodano: 15.02.2019 22:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komisja konkursowa Telewizji Polskiej zadecydowała, że reprezentantem naszego kraju na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie będzie zespół Tulia.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone