wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Siedem  RSS
Złote Globy 2019: Trzynaście nominacji otrzymały produkcje Netflixa, dziewięć HBO

Dodano: 07.12.2018 21:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Poznaliśmy nominowanych do 76. Złotych Globów. W kategoriach telewizyjnych, najwięcej nominacji otrzymał serial FX "Zabójstwo Versace: American Crime Story". Trzynaście nominacji otrzymały produkcje Netflixa, dziewięć HBO, a siedem Amazon. Dwie nominacje trafiły do Hulu.

Źródło: https:

Wodzianka składa hołd Wojewódzkiemu: "Traktuję go jak starszego brata"

Dodano: 01.12.2018 14:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dominika Zasiewska siedem lat temu zaczęła karierę w telewizji, podając szklanki z wodą w programie Kuby Wojewódzkiego. Po rozbieranej sesji w Playboyu zamarzyła o karierze dziennikarki. Szybko jednak zrezygnowała z pomysłu i postanowiła założyć rodzinę u boku bogatego biznesmena z Trójmiasta, z którym zaszła w ciążę. Wodzianka sporadycznie pojawiała się w mediach, opowiadając najczęściej o blaskach i cieniach macierzyństwa. Zasiewska obecnie promuje się na nieudanym romansem z Rutkowskim oraz opowiadaniu o swojej znajomości z Kubą Wojewódzkim. W najnowszym wywiadzie postanowiła nieco powspominać początki kariery u boku samozwańczego króla TVN-u. Liczy jeszcze na współpracę z dziennikarzem?

Tagi: TVN, Siedem
Źródło: https:

“Chyłka - Zaginięcie” z datą premiery

Dodano: 30.11.2018 14:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Serial pojawi się platformie Player już 26 grudnia i będzie liczyć siedem odcinków. W roli bezkompromisowej prawniczki - Magdalena Cielecka. W obsadzie również: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Żurawski, Jakub Gierszał. Piotr Stramowski i Mirosław Haniszewski. Bardzo prawdopodobne, że w przyszłości "Chyłka" [...]

[19.12.2018] Aquaman

Dodano: 30.11.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy...

Tagi: Siedem
Źródło: https:

„Bake Off Junior” w czwartki oglądało 600 tys. widzów, a w niedziele - 760 tys.

Dodano: 20.11.2018 20:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nowy kulinarny teleturniej „Bake Off Junior” oglądało średnio 710 tys. osób. Pierwsze trzy odcinki w czwartkowym prime-time Dwójki miały 602 tys. widzów, a siedem emisji w niedzielne popołudnia miało 756 tys. Stacja w czasie emisji formatu przegrała walkę o widza nie tylko ze wszystkimi swoimi głównymi konkurentami. Wpływy z reklam wyniosły 2,75 mln zł.

Tagi: Siedem
Źródło: https:

Szpak odjeżdża spod TVP białym BMW za 220 tysięcy złotych

Dodano: 20.11.2018 15:24 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Michał Szpak po siedmiu latach "harówki" w show biznesie w końcu doczekał się pierwszych poważnych zarobków. Posada jurora w The Voice of Poland, pokrycie się podwójną platyną jego najnowszej płyty oraz podniesienie stawek koncertowych pozwolą zakończyć ten rok z kwotą ponad miliona złotych na koncie artysty. Spora część budżetu Szpaka pokrywa stroje sceniczne oraz stylizacje, w których występuje w programach telewizyjnych. Finansowy sukces celebryta uczcił nie tylko inwestycją w wygląd, ale również zakupem białego BWM, wartego ponad 220 tysięcy złotych.

Źródło: https:

Dziewczyny ze Lwowa - Dylematy Katii. Streszczenie 11 odcinka

Dodano: 16.11.2018 16:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Premiera 17 listopada 2018. Polina i Matylda siedzą w restauracji i rozglądają się po pustawych wnętrzach. Matylda jest zdziwiona, Polina załamana - obie zachodzą w głowę, czemu nagle przestali do nich przychodzić goście. Czy znajdą sposób, żeby do restauracji wróciło życie? Oleh idzie do swojej pierwszej pracy w Warszawie - Swieta ubłagała Kasię, żeby go zatrudniła [...]

Tagi: Siedem
Źródło: twoje-seriale.pl

Gentleman z rewolwerem - 2018-11-16

Dodano: 08.11.2018 2:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później. Ostatnia – podobno! – rola Roberta Redforda.

Źródło: https:

Kolejny świadek uchyla od odpowiedzi w procesie Cezarego P.

Dodano: 25.10.2018 14:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kilka dni temu w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ odbyła się kolejna rozprawa w procesie Cezarego P. znanego jako diler gwiazd. Jak ustaliła policja, mężczyzna przez siedem lat zaopatrywał warszawskie salony w narkotyki, a dane klientów i historię transakcji skrupulatnie zapisywał szyfrem w notesie. W roli świadka stawił się aktor, Wojciech M. Sąd musiał się jednak uzbroić w cierpliwość, ponieważ celebryta na większość pytań uchylał się od odpowiedzi. Aktor nie mógł sobie przypomnieć tematów rozmów telefonicznych z dilerem oraz tego, czy kiedykolwiek próbował kokainy. Świadek przyznał się jedynie do kupowania od Cezarego P. alkoholu.

Tagi: Siedem
Źródło: https:

Opóźniona premiera filmu "Wonder Woman 1984". O siedem miesięcy

Dodano: 23.10.2018 20:33 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Film "Wonder Woman 1984" trafi do kin dopiero 5 czerwca 2020 roku.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone