wtorek, 23 lipca 2019 r.  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Wiadomości z tagiem Smoleńsk  RSS
Ewa Stankiewicz planuje głodówkę 96 osób na 10-lecie katastrofy smoleńskiej. „Sprawa wraku jest zaniedbana”

Dodano: 30.05.2019 20:58 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W kwietniu przyszłego roku Ewa Stankiewicz zorganizuje wielodniową głodówkę, by zmobilizować rząd do działań w sprawie wraku tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem. Publicystka zapowiada, że szuka teraz jeszcze 95 osób, które zdecydują się wraz z nią podjąć strajk głodowy. - Nie mamy innego wyjścia, sprawa wraku jest zaniedbana - mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: https:

Policja wytyka „Faktom” i „GW” fake newsa: nastolatki nie jeździły przy pomniku smoleńskim, tylko wskakiwały na niego (wideo)

Dodano: 25.03.2019 21:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W weekend część mediów poinformowała, że dwójka nastolatków została zatrzymana przez policję za jazdę na hulajnogach wokół pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej. W niedzielę w „Faktach” pokazano prześmiewczy materiał na ten temat. W odpowiedzi stołeczna policja opublikowała nagranie pokazujące, jak nastolatki wjeżdżają hulajnogami na dolną część monumentu. - Zachęcamy „Fakty” TVN do obejrzenia naszego filmu, a nie tworzenia fikcji - skomentowała policja.

Tagi: Smoleńsk, TVN
Źródło: https:

Lucińska chce zostać polską Oprah Winfrey! "Polakom brakuje dystansu"

Dodano: 28.09.2018 13:37 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Anna Lucińska jest obecnie jedną z dziennikarek TVN-u. Karierę zaczynała jednak jako aktorka w serialach Na dobre i na złe, Apetyt na życie oraz Malanowski i partnerzy. 30-latka zagrała również w Smoleńsku. Lucińska cztery lata spędziła w Los Angeles, gdzie uczyła się aktorstwa. Żali się, że ukończenie szkoły w USA wcale nie otworzyło jej drzwi do kariery w Polsce. Prezenterka nie ukrywa, że marzy jej się autorski program na kształt talk show "The Oprah Winfrey Show". Lucińska przekonuje, że świetnie sprawdziłaby się w nowej roli, ponieważ lubi otwartość Amerykanów, a Polacy potrzebują nabrać większego dystansu.

Źródło: https:

Była "ulubienica Kurskiego" też jest ekspertem od piłki nożnej

Dodano: 08.07.2018 0:02 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Anna Lucińska znana jest między innymi z tak kultowych produkcji jak "Malanowski i Partnerzy" czy "Smoleńsk". Jak sama opowiada, droga do "sukcesu" nie była łatwa, ponieważ w Polsce mało przychylnie odbierane jest jej amerykańskie wykształcenie. Celebrytka pojawiła się ostatnio na Gali Derby na warszawskim Służewcu, gdzie zaczepiona przez dziennikarza wdała się w dyskusję na temat kondycji polskiego sportu. Lucińska zaznaczyła, że od początku Mundialu wiedziała, że grupa, w której się znaleźliśmy, może okazać się dla Polaków nie lada wyzwaniem, a to dlatego, że Senegal i Kolumbia to zespoły, "które dużo biegają i są wysportowane". Sądzicie, że to wystarczające wytłumaczenie tej sportowej katastrofy?

Tagi: Smoleńsk
Źródło: https:

Racewicz z bukietem róż randkuje z ukochanym

Dodano: 15.06.2018 12:46 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Osiem lat temu, w katastrofie smoleńskiej, tragiczną śmierć poniósł mąż Joanny Racewicz, szef ochrony prezydenta Kaczyńskiego, Paweł Janeczek. Od dłuższego czasu u boku Racewicz pojawiał się tajemniczy mężczyzna. Dopiero w listopadzie ubiegłego roku prezenterka zdecydowała się na to, aby pokazać się z Marcinem Piotrowiczem publicznie. Kilka dni temu paparazzi trafili na wspólny obiad Racewicz z partnerem. Prezenterka została obdarowała ogromnym bukietem róż, który w upalny dzień postanowiła schować do bagażnika.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: https:

PiS zatuszuje romans Pięty? "Władza jest największym afrodyzjakiem"

Dodano: 02.06.2018 11:06 | 19 odsłon | 0 komentarzy

W ubiegłym tygodniu wyszedł na jaw, trwający od prawie roku, romans Stanisława Pięty z kobietą, którą poznał na jednej z miesięcznic smoleńskim. Kochanką Pięty okazała się kobieta, która od dłuższego czasu pojawiała się w towarzystwie prawicowych polityków. Na jej profilach społecznościowych nie brakowało zdjęć z posłami PiS-u oraz wpisów z zachwytami nad rządami Andrzeja Dudy. Zafascynowany nową znajomością polityk, zapewniał kochankę, że zostawi dla niej żonę oraz załatwi posadę w jednej ze spółek Skarbu Państwa. Gorące uczucie z czasem wygasło, a porzucona kobieta zdecydowała się opublikować w mediach wiadomości SMS, które wymieniała z Piętą. Jak na aferę z posłem zareaguje Prawo i Sprawiedliwość? O kulisach politycznych romansów opowiedzieliśmy w najnowszym odcinku Klika(j) Pudelka.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: https:

TVP Info bez transmisji i skrótów konferencji Macierewicza. Tylko krótkie informacje w serwisach

Dodano: 12.04.2018 20:49 | 19 odsłon | 0 komentarzy

W środę w Sejmie odbyła się konferencja prasowa podkomisji powołanej do ponownego wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Pracami komisji przewodniczy Antoni Macierewicz i to on prowadził konferencję, jednak nie transmitowano jej w TVP Info. - Ze względu na zainteresowanie widzów TVP Info obradami komisji ds. Amber Gold uznano, że to wydarzenie będzie priorytetowe na naszej antenie - tłumaczy nam biuro prasowe TVP.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Na konferencję podkomisji smoleńskiej próbowano nie wpuścić obcokrajowców. „Macierewicz do MON zapraszał tylko Polaków”

Dodano: 11.04.2018 20:43 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Obcokrajowcy pracujący w Telewizji Republika i Wirtualnej Polsce mieli w środę problemy z wejściem na konferencję prasową podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej działającej przy Ministerstwie Obrony Narodowej. Część dziennikarzy była tym oburzona, natomiast niektórzy przypomnieli, że do niedawna zaproszenia na konferencje do MON kierowano tylko do obywateli Polski.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

2,1 mln widzów filmu „Smoleńsk” w TVP1. Kurski: Rewelacyjna, przekraczająca wszelkie prognozy oglądalność

Dodano: 09.04.2018 21:40 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Pokazany w niedzielę wieczorem w TVP1 film „Smoleńsk” oglądało średnio 2,06 mln widzów - wynika z najnowszych danych telemetrycznych udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl. - Rewelacyjna, przekraczająca wszelkie prognozy oglądalność - napisał prezes TVP Jacek Kurski, który poinformował że według Netii produkcję śledziło średnio 2,3 mln widzów.

Tagi: Smoleńsk
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP z uroczystymi obchodami rocznic oraz nowymi programami kulturalnymi

Dodano: 31.03.2018 21:33 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska w najbliższych miesiącach w uroczysty sposób będzie obchodzić najważniejsze rocznice, w tym m.in. 13-lecie śmierci Jana Pawła II, 8-lecie katastrofy smoleńskiej czy 75-lecie krwawej niedzieli, z okazji której Jedynka pokaże film „Wołyń”. Zadebiutuje również kilka nowych audycji kulturalnych, a ostatnio TVP1 zainaugurowała nowe pasmo z polskimi produkcjami pokazującymi naszą historię.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone