środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
TVP szykuje format muzyczny promujący Festiwal w Opolu. „To nie ‘Szansa na sukces’”

Dodano: 18.02.2019 21:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska w porozumieniu z miastem Opole pracuje nad programem, który będzie promował Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Program ma liczyć 8-10 odcinków. - W każdym odcinku ma być kilkanaście minut archiwalnych występów, bo to jest bogactwo telewizji publicznej. Nie będzie to dokładnie ten sam format jak „Szansa na sukces” - opisuje portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

Źródło: https:

Jacek Kurski o pokazaniu w „Wiadomościach” zdjęć i nazwisk protestujących: regularnie demonstrowali, więc są osobami publicznymi

Dodano: 16.02.2019 21:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich  napisał do prezesa TVP Jacka Kurskiego w sprawie wydania „Wiadomości”, w którym upubliczniono wizerunek osób protestujących pod siedzibą nadawcy. Zdaniem Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej, osoby, które regularnie uczestniczą w demonstracjach, są osobami publicznymi, więc ich twarze mogły być pokazane w serwisie.

Źródło: https:

Folkowy zespół Tulia reprezentantem Polski na Eurowizji

Dodano: 15.02.2019 22:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Komisja konkursowa Telewizji Polskiej zadecydowała, że reprezentantem naszego kraju na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie będzie zespół Tulia.

Źródło: https:

Dwa nowe widowiska rozrywkowe i serial historyczny wiosną w TVP. „Czekamy na was, bądźmy razem"

Dodano: 15.02.2019 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na wiosnę Telewizja Polska przygotowała nowe widowisko muzyczne „To był rok!”, taneczne show z celebrytami „Dance, dance, dance” oraz serial „Stulecie Winnych”. Po rocznej przerwie powróci z drugim sezonem serial „Za marzenia”, a teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” zyska nowego prowadzącego. TVP rezygnuje z programu „Big Music Quiz”, który prowadził Sławomir Zapała.

Źródło: https:

Bez „Sondy 2” w wiosennej ramówce TVP. Kurski: Formuła się wyczerpała

Dodano: 15.02.2019 20:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska w wiosennej ramówce nie przewidziała miejsca dla programu „Sonda 2”, którego prowadzącym był Tomasz Rożek. Stwierdził, że stacja „zapomniała go poinformować o końcu współpracy”. Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej na pytanie Wirtualnemedia.pl odpowiada: - Nie mówię nie.

Źródło: https:

Telewizja Polska pozwie prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka

Dodano: 15.02.2019 20:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska złożyła pozew przeciwko prezydentowi Poznania, Jackowi Jaśkowiakowi. Chodzi o sugestie, że jej materiały przyczyniły się do śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nadawca domaga się przeprosin, a prezydent zapowiada, że nie zmieni zdania.

Źródło: https:

Tańczące w rytmie disco gwiazdy promują ramówkę TVP (spot wizerunkowy)

Dodano: 15.02.2019 20:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek Telewizja Polska przedstawiła wiosenną ofertę programową dla anten głównych i tematycznych. Podczas konferencji zaprezentowano spot wizerunkowy telewizji publicznej, który został nagrany specjalnie na promocję nowych propozycji TVP.

Źródło: https:

TVP czas reklamowy przy transmisjach z meczów Polski w eliminacjach Euro 2020 oferuje tylko w sprzedaży łączonej

Dodano: 15.02.2019 20:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W marcu Telewizja Polska będzie transmitować dwa spotkania z udziałem polskich piłkarzy w ramach eliminacji do Euro 2020. Reklamodawcy będą mogli kupić spoty przy nich tylko i wyłącznie w tzw. sprzedaży łączonej - obejmującej stacje TVP1 i TVP Sport.

Źródło: https:

Walentynki Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej na ściance TVP

Dodano: 15.02.2019 13:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Choć początkowo Adam i Wiktoria zapewniali, że nie chcą afiszować się ze swoim związkiem, od wielu miesięcy epatują nim, gdzie tylko się da. W Walentynki odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Blask gwiazd "Sanatorium Miłości" w miłosnym nastroju starał się przebić Adam Zdrójkowski. Pozując na ściance z Wiktorią Gąsiewską, nie szczędził jej czułości. Aktor dbał również o to, by kreacja jego ukochanej zaprezentowała się jak najlepiej w obiektywach paparazzi. Zerkając ukradkiem w stronę fotoreporterów, poprawiał sukienkę Wiktorii i spojrzeniem sugerował aktorce pocałunek.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone