sobota, 20 października 2018 r.  Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Rosati z nietęgą miną spaceruje z małą Elizabeth

Dodano: 12.10.2018 10:55 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati, w przeciwieństwie do większości koleżanek z branży, nie otacza się sztabem opiekunek i sama stara się zajmować córeczką. Bardzo często na warszawskich ulicach można spotkać młodą mamę z wózkiem. Ostatnio wraz z małą Elizabeth i mamą wybrały się na lunch. Po wyjściu z restauracji Weronika nie była jednak w najlepszym humorze. Co jej go tak popsuło?

Źródło: https:

Posępna Rosati snuje się po korytarzach TVP

Dodano: 05.10.2018 12:23 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati od kilku dni przebywa w Polsce. W tym czasie zdążyła pojawić się na kilku ściankach i wysłuchać wykładu o perfekcyjnym konturowaniu u boku Kasi Zielińskiej. Aktorka znalazła również czas na wizytę w Pytaniu na śniadanie, gdzie opowiedziała o kolejnych planach zawodowych oraz zdradziła, jak łączy karierę z opieką nad córką. Choć na wizji starała się z uśmiechem opowiadać o blaskach macierzyństwa, gmach telewizji publicznej opuściła z posępną miną. Opieka na dziewięciomiesięczną Elizabeth daje się jej we znaki?

Źródło: https:

Rosati i Zielińska szczerzą zęby do selfie

Dodano: 01.10.2018 13:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W minioną sobotę celebrytki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały kolejnego wykładu na temat panujących trendów w makijażu. Chcąc uniknąć niepotrzebnych wpadek na ściance, czerpały porad dotyczących sposobów, by w odpowiedni sposób podkreślić urodę makijażem. Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati siedząc w pierwszym rzędzie, uważnie słuchały wykładu o makijażowych trendach, a przy okazji robiły sobie selfie. Wspólne "dzieło" pośpiesznie wrzuciły do mediów społecznościowych.

Źródło: https:

Weronika Rosati znów bliżej rodziców. Przygotowali jej przytulne gniazdko

Dodano: 19.07.2018 15:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati nie musi rezygnować z żadnego aspektu swojego życia. Sprawnie łączy obowiązki zawodowe i na szczęście jest ktoś, kto ją w tym mocno wspiera.

Źródło: https:

Olga Kalicka rozpoczyna karierę w Rosji!: "Nie znam języka, ale zostałam wspaniale przyjęta"

Dodano: 23.06.2018 8:25 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Coraz częściej polskie aktorki szukają kontraktów za granicami naszego kraju. Najczęstszym wyborem okazuje się Rosja, która z otwartymi ramionami przyjmuje polskie gwiazdy na swój rynek. Swoich sił próbowali już tam między innymi: Weronika Rosati, Joanna Moro, Paweł Deląg, Maciej Stuhr czy Mateusz Damięcki. Do tego grona postanowiła dołączyć Olga Kalicka. Do tej pory 24-latka kojarzyła się jedynie z rolą dziewczyny Maćka Musiałowskiego w Rodzince.pl. Aktorka zagra w najnowszym filmie historycznym, Boris Godunov, gdzie wcieli się w postać rosyjskiej carycy polskiego pochodzenia. Kalicka w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski zapewnia, że brak znajomości języka w niczym jej nie przeszkadza.

"Zabiegana mama" Rosati zabrała dziecko do kosmetyczki

Dodano: 29.05.2018 11:04 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że Weronika Rosati sama opiekuje się córeczką. Bardzo często na warszawskich ulicach można spotkać młodą mamę z wózkiem. Ostatnio wraz z Elisabeth wybrała się do salonu kosmetycznego. Zobaczcie, jak spędzały popołudnie.

Źródło: https:

Cierpliwa Rosati pozuje pod TVN-em z torebką Gucci za 9 tysięcy złotych

Dodano: 06.05.2018 13:48 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati trzy miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka od dawna deklarowała w wywiadach gotowość do posiadania dziecka, ale ciągle trafiała na nieodpowiednich partnerów. Z dużo mniejszą chęcią opowiadała już jednak o przebiegu samej ciąży, zdradzając jedynie imię córeczki. W minioną sobotę celebrytka gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie za namową prowadzących, Patricii Kazadi i Marcina Mellera, zdradziła nieco więcej o blaskach i cieniach macierzyństwa. Opuszczając studio na Hożej cierpliwie pozowała paparazzi, eksponując ulubioną torebkę Gucci za 9 tysięcy złotych.

Źródło: https:

Dereszowska poucza Polki: "Kobiety w biznesie powinny być bardziej solidarne!"

Dodano: 03.04.2018 9:14 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Jakiś czas temu w magazynie Wprost ukazał się artykuł, w którym Ilona Łepkowska, Anna Dereszowska, Renata Dancewicz, Weronika Rosati oraz Jolanta Fraszyńska zbuntowały się przeciwko niższym zarobkom. Dereszowska żaliła się, że kobiety są gorzej opłacane od mężczyzn, nie tylko w show biznesie. Teraz przekonuje, że to nie jedyny problem Polek. Jej zdaniem, kobiety, zwłaszcza na wysokich stanowiskach, nie są solidarne. Naprawdę jest aż tak źle?

Weronika Rosati i Pola Rise w najbliższym odcinku SNL Polska

Dodano: 13.03.2018 14:52 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Showmax ujawnił właśnie, że najbliższy odcinek SNL Polska poprowadzi Weronika Rosati, a o muzyczną oprawę zadba Pola Rise. Zobaczcie zapowiedź.

Źródło: filmozercy.com

Zakapturzona Rosati nie radzi sobie na stacji benzynowej

Dodano: 08.03.2018 11:30 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati dwa miesiące temu została po raz pierwszy mamą. Aktorka długo przymierzała się do macierzyństwa. Od dawna wspominała w wywiadach, że jest już gotowa na dziecko, jednak ciągle miała pecha do partnerów. W połowie grudnia w ulubionej przez gwiazdy klinice Ceders - Sinai Medical Center urodziła córkę Elizabeth. Niedawno aktorka postanowiła dołączyć do partnera w Polsce, który zajęty jest promowaniem nowej kliniki. Kilka dni temu Rosati przyłapali paparazzi na jednej ze stacji benzynowych. Aktorka o pomoc w tankowaniu poprosiła pracownika.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone