wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Skwaszona Rosati opuszcza gmach telewizji publicznej

Dodano: 26.11.2018 13:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o samotnym macierzyństwie i w ten sposób na nowo wywołała dyskusję o wychowywaniu dziecka w pojedynkę. W minioną sobotę 34-latka pojawiła się w studiu Pytanie na śniadanie, gdzie również powiedziała o trudach samotnego macierzyństwa. Niestety tego dnia aktorka nie wyglądała na szczególnie wypoczętą. Ze skwaszoną miną i podkrążonymi oczami pozowała do zdjęć z fanami.

Źródło: https:

Rosati przeżywa samotne macierzyństwo: "To wymaga odwagi"

Dodano: 21.11.2018 12:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati przez długie lata marzyła o założeniu rodziny. Niestety aktorka nie mogła liczyć na większe zaangażowanie partnerów do czasu spotkania Roberta Śmigielskiego, z którym zaszła w ciążę. W grudniu na świat przyszła ich córeczka, Elizabeth. Zaledwie kilka miesięcy po pojawieniu się dziecka, Weronika postanowiła odejść od partnera.  Aktorka powody decyzji o rozstaniu przedstawiła dość mgliście, tłumacząc, że w pewnym momencie zaczęli się z partnerem od siebie oddalać, a najlepszym rozwiązaniem było rozstanie w przyjaznej atmosferze. Rosati w najnowszym wywiadzie opowiedziała jednak o cieniach samotnego macierzyństwa. Posłuchajcie.

Źródło: https:

Weronika Rosati o graniu Elizabeth Taylor: "Rola życia" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 11.11.2018 12:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati jest jedną z tych aktorek, które są ślepo zafascynowane Ameryką i tamtejszą kinematografią. Aktorka określa siebie jako fankę Elizabeth Taylor, którą stawia sobie za wzór do tego stopnia, że nazwała córkę jej imieniem. Jak się okazuje, Weronika w końcu będzie mogła spożytkować swoją niezdrową fascynację, ponieważ została zaangażowana do najnowszego filmu Lecha Majewskiego, gdzie zagra właśnie Taylor. Gwiazda w filmie o życiu Brigitte Bardot wystąpi u boku Joanny Opozdy, która do tej pory grywała raczej w serialach.Myślicie, że obie aktorki sprawdzą się w swoich rolach?

Źródło: https:

Rosati z nietęgą miną spaceruje z małą Elizabeth

Dodano: 12.10.2018 10:55 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati, w przeciwieństwie do większości koleżanek z branży, nie otacza się sztabem opiekunek i sama stara się zajmować córeczką. Bardzo często na warszawskich ulicach można spotkać młodą mamę z wózkiem. Ostatnio wraz z małą Elizabeth i mamą wybrały się na lunch. Po wyjściu z restauracji Weronika nie była jednak w najlepszym humorze. Co jej go tak popsuło?

Źródło: https:

Posępna Rosati snuje się po korytarzach TVP

Dodano: 05.10.2018 12:23 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati od kilku dni przebywa w Polsce. W tym czasie zdążyła pojawić się na kilku ściankach i wysłuchać wykładu o perfekcyjnym konturowaniu u boku Kasi Zielińskiej. Aktorka znalazła również czas na wizytę w Pytaniu na śniadanie, gdzie opowiedziała o kolejnych planach zawodowych oraz zdradziła, jak łączy karierę z opieką nad córką. Choć na wizji starała się z uśmiechem opowiadać o blaskach macierzyństwa, gmach telewizji publicznej opuściła z posępną miną. Opieka na dziewięciomiesięczną Elizabeth daje się jej we znaki?

Źródło: https:

Rosati i Zielińska szczerzą zęby do selfie

Dodano: 01.10.2018 13:01 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W minioną sobotę celebrytki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały kolejnego wykładu na temat panujących trendów w makijażu. Chcąc uniknąć niepotrzebnych wpadek na ściance, czerpały porad dotyczących sposobów, by w odpowiedni sposób podkreślić urodę makijażem. Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati siedząc w pierwszym rzędzie, uważnie słuchały wykładu o makijażowych trendach, a przy okazji robiły sobie selfie. Wspólne "dzieło" pośpiesznie wrzuciły do mediów społecznościowych.

Źródło: https:

Weronika Rosati znów bliżej rodziców. Przygotowali jej przytulne gniazdko

Dodano: 19.07.2018 15:10 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati nie musi rezygnować z żadnego aspektu swojego życia. Sprawnie łączy obowiązki zawodowe i na szczęście jest ktoś, kto ją w tym mocno wspiera.

Źródło: https:

Olga Kalicka rozpoczyna karierę w Rosji!: "Nie znam języka, ale zostałam wspaniale przyjęta"

Dodano: 23.06.2018 8:25 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Coraz częściej polskie aktorki szukają kontraktów za granicami naszego kraju. Najczęstszym wyborem okazuje się Rosja, która z otwartymi ramionami przyjmuje polskie gwiazdy na swój rynek. Swoich sił próbowali już tam między innymi: Weronika Rosati, Joanna Moro, Paweł Deląg, Maciej Stuhr czy Mateusz Damięcki. Do tego grona postanowiła dołączyć Olga Kalicka. Do tej pory 24-latka kojarzyła się jedynie z rolą dziewczyny Maćka Musiałowskiego w Rodzince.pl. Aktorka zagra w najnowszym filmie historycznym, Boris Godunov, gdzie wcieli się w postać rosyjskiej carycy polskiego pochodzenia. Kalicka w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski zapewnia, że brak znajomości języka w niczym jej nie przeszkadza.

"Zabiegana mama" Rosati zabrała dziecko do kosmetyczki

Dodano: 29.05.2018 11:04 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że Weronika Rosati sama opiekuje się córeczką. Bardzo często na warszawskich ulicach można spotkać młodą mamę z wózkiem. Ostatnio wraz z Elisabeth wybrała się do salonu kosmetycznego. Zobaczcie, jak spędzały popołudnie.

Źródło: https:

Cierpliwa Rosati pozuje pod TVN-em z torebką Gucci za 9 tysięcy złotych

Dodano: 06.05.2018 13:48 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati trzy miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka od dawna deklarowała w wywiadach gotowość do posiadania dziecka, ale ciągle trafiała na nieodpowiednich partnerów. Z dużo mniejszą chęcią opowiadała już jednak o przebiegu samej ciąży, zdradzając jedynie imię córeczki. W minioną sobotę celebrytka gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie za namową prowadzących, Patricii Kazadi i Marcina Mellera, zdradziła nieco więcej o blaskach i cieniach macierzyństwa. Opuszczając studio na Hożej cierpliwie pozowała paparazzi, eksponując ulubioną torebkę Gucci za 9 tysięcy złotych.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone