wtorek, 22 października 2019 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
“Zawsze warto” w jesiennej ramówce Polsatu

Dodano: 11.07.2019 16:46 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Nowość była kilkakrotnie przestawiana, więc cieszę się, że w końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia. Emisja we wrześniu, jednak jeszcze nie wiadomo w który dzień tygodnia. W głównych rolach w produkcji wystąpią: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Wieniawa wcieli się w postać 22-letniej Ady, która wyszła za mąż będąc nastolatką. Nagle jej mąż znika, a dziewczyna [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Serial „Zawsze warto” od września w Polsacie. Grają Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati

Dodano: 10.07.2019 20:54 | 15 odsłon | 0 komentarzy

We wrześniu br. Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego serialu „Zawsze warto”, który produkuje Akson Studio. Główne role w obyczajowej produkcji zagrają: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati.

Poruszona Rosati: "Mam nadzieję, że będę wzorem dla mojej córki"

Dodano: 30.01.2019 13:24 | 22 odsłon | 0 komentarzy

 Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą przez dwa lata i doczekali się córki, małej Elizabeth. Pod koniec czerwca Fakt poinformował o rozpadzie związku aktorki ze starszym o 18 lat ortopedą. Wówczas rozpoczęła się fala wypowiedzi aktorki, która zaczęła zabiegać o miano ambasadorki samotnych matek. Wychowywanie córeczki ośmieliło Rosati do odważniejszych wypowiedzi na temat opieki nad dzieckiem. Choć zapewnia, że uwielbia opowiadać o blaskach i cieniach samotnego wychowywania córki, przyznaje, że nie spodziewała się, że będzie kojarzona głównie z tym tematem. Rosati zaczęła również stawiać siebie jako wzór dla swojej pociechy. Na pewno daje dobry przykład?

Źródło: https:

Diagnoza 2019 - Afera ekologiczna + Streszczenie nowych odcinków

Dodano: 24.01.2019 23:50 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Nigdy nie byłam wielką fanką tego serialu, a teraz cieszę się, że do obsady dołączył "Młody Stuhr" W co będzie uwikłana Anna? Obstawiałam i się niekoniecznie spełniło. Jednak jest ekologia Do obsady wracają Jan Englert, Helena Englert i Weronika Rosati. Tradycyjnie reszta opisu poniżej. Trzymajcie się Już wiosną widzowie obejrzą kolejną odsłonę „Diagnozy”, jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

“Zawsze warto” - Nowość w Polsacie

Dodano: 24.01.2019 14:51 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Doczekaliśmy się. Serial pod roboczym tytułem "Nie czekaj" pojawi się w wiosennej ramówce. W głównych rolach: Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Trzy różne kobiety - prawniczka (Rosati), gospodyni domowa (Zielińska) i dziewczyna do towarzystwa (Wieniawa) - poznają się w dramatycznych okolicznościach. Premiera prawdopodobnie w niedzielne wieczory (zamiast "W rytmie serca", które będzie przeniesione na soboty).

Źródło: twoje-seriale.pl

Rosati znów narzeka: "Kobiety muszą sobie pomagać. Raczej nie ma co liczyć na wsparcie mężczyzn"

Dodano: 03.01.2019 12:25 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Choć od czasu prywatnych zwierzeń Weroniki Rosati, dotyczących jej samotnego macierzyństwa, nie minęło nazbyt wiele czasu, zdaje się, że w tej sprawie zostało powiedziane już tyle, że temat można by uznać za wyczerpany. Niestety nic bardziej mylnego: aktorka w ostatnim wywiadzie dla Newserii postanowiła pociągnąć wywód i wyznała, że obecnie doświadcza dużo emocjonalnej pomocy ze strony fanek, dodając również nowe przemyślenia:Kobiety muszą sobie pomagać. Raczej nie ma co liczyć na wsparcie mężczyzn - stwierdziła gorzko. Myślicie, że długo jeszcze będzie narzekać na Śmigielskiego?

Źródło: https:

NAJWIĘKSZE ROZSTANIA 2018! "Kariera sama się nie zrobi" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 30.12.2018 10:03 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z najgłośniejszych rozstań mijającego roku z pewnością był rozpad związku Jarosława Kreta oraz Beaty Tadli. Pogodynek podczas konferencji prasowej "Tańca z gwiazdami" upokorzył dziennikarkę, która ze złamanym sercem zaskarbiła sobie sympatię widzów. Nieco mniej szczęścia miała Anna Wendzikowska oraz Weronika Rosati, które z rozstania uczyniły propagowanie samotnego macierzyństwa. Ostatecznie Wendzikowska przyjęła strategię milczenia, a Rosati postanowiła publicznie upokorzyć byłego partnera na łamach kolorowej prasy. Która gwiazda nowy rok rozpocznie ze statusem singla?

Źródło: https:

Rosati znowu narzeka: "To faceci zawsze grają główne role"

Dodano: 28.12.2018 12:22 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Weronika Rosati kończy rok w nie najlepszym nastroju. Aktorka wdała się w publiczną awanturę z Magdą Gessler oraz Krystyną Demską-Olbrychską odnośnie byłego partnera.Celebrytka niedawno udzieliła wywiadu dla kolorowej prasy, w której narzekała na samotne macierzyństwo oraz wady Roberta Śmigielskiego. Rosati postanowiła ponarzekać również na problemy w zawodzie aktorki. Z żalem stwierdziła, że przyzwyczaiła się do faktu, że to mężczyznom najchętniej powierza się główne role. Kogo jeszcze będzie obwiniać za brak postępów w karierze?

Źródło: https:

Minge gorzko o show biznesie: "Dobra na pewno tu nie można szukać"

Dodano: 27.12.2018 12:38 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Minge konsekwentnie dzieli się na Instagramie komentarzami na temat tego, co aktualnie dzieje się w polskim show biznesie. Projektanta na bieżąco odnosi się też do afer, w które zamieszani są nasi celebryci. Ewa w przeciągu kilku ostatnich dni łączyła się w bólu z Mają Plich czy Weroniką Rosati. Projektantka chętnie wypowiada się na temat celebryckich konfliktów oraz nieprzychylnych komentarzy w sieci dotyczących gwiazd. Minge jednak z żalem przyznaje, że show biznes jest ciężkim kawałkiem chleba. Celebrytka niechętnie odnosi się do tematu dzieci, które rozpoczynają wcześnie kariery. Jej zdaniem w mediach nie można liczyć na nic dobrego.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 m-video.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone